ناحیه اصلی منو
ناحیه منو

| سایت خبری نکته نیوز

امروز : یکشنبه, ۱ بهمن , ۱۳۹۶ ، ساعت : ۱۶:۳۶
مکان فعلی شما : صفحه اصلی / سیاست > ضرغامی : خودم مجری مناظره ها می شوم !

ضرغامی : خودم مجری مناظره ها می شوم !

دوشنبه سید عزت‌الله ضرغامی رئیس سازمان صداوسیما در یکی از جلسات و مناسبات کاری خود در جمعی محدود در گفت‌‌‌وگویی که میان او و برخی حاضران رد و بدل شده در پاسخ به این سوال که ...

دوشنبه سید عزت‌الله ضرغامی رئیس سازمان صداوسیما در یکی از جلسات و مناسبات کاری خود در جمعی محدود در گفت‌‌‌وگویی که میان او و برخی حاضران رد و بدل شده در پاسخ به این سوال که اجرای مناظره‌های زنده کاندیداهای انتخابات ریاست جمهوری بر عهده چه کسی است، به مزاح اعلام کرده است شاید این مجری خودم باشم.

 

ضرغامی : خودم مجری مناظره ها می شوم !.

حالا دو روز است که این گفت‌وگو دهان به دهان می‌چرخد و به شایعه‌ای قوی میان اهالی سازمان صداوسیما و همچنین رسانه‌ای‌ها بدل شده است.

این اتفاق در حالی روی داده که بحث اجرای مناظره‌های انتخاباتی امروز به یکی از مهم‌ترین مباحث تبدیل شده و البته عدم افشای نام مجری یا مجریان از سوی رسانه ملی بر این تب و تاب افزوده است.

البته در میان برخی نیز بر اجرای مناظره‌ها از سوی رئیس رسانه ملی اصرار دارند و گمانه‌زنی‌شان این است که چون ضرغامی در سازمان عریض و طویل صداوسیما بالاترین مقام است، پس بهترین و وزین‌ترین گزینه برای اجرای این برنامه است، هرچند که او تا به حال اجرای رسمی برنامه‌ای را نداشته است، البته او در برخی مراسمات داخلی سازمان خود گرداننده مجالس است.

در کنار این گمانه‌زنی، یک بحث دیگر نیز مطرح است، آن هم اینکه ضرغامی مدتی است که کسالت دارد و این کسالت به او اجازه اجرای مناظرات را نمی‌دهد.

هرچند که همه این‌موارد در حد شایعه و گمانه‌زنی است، باید دید رسانه ملی در حالی که دو روز بیشتر به زمان برگزاری مناظره‌های زنده باقی نمانده، چه زمانی تصمیم می‌گیرد نام مجری مناظرات زنده کاندیداهای انتخاباتی را اعلام کند.