ناحیه اصلی منو
ناحیه منو

| سایت خبری نکته نیوز

امروز : چهارشنبه, ۲۷ دی , ۱۳۹۶ ، ساعت : ۱۲:۵۶
مکان فعلی شما : صفحه اصلی / سیاست > دانشجویان: چرا با ماشین شهرداری به جلسه تبلیغاتی آمدید؟/ قالیباف : لطفا سوال جدی بپرسید! / فیلم

دانشجویان: چرا با ماشین شهرداری به جلسه تبلیغاتی آمدید؟/ قالیباف : لطفا سوال جدی بپرسید! / فیلم

عدم استفاده از اموال و امکانات متعلق به بیت‌المال، موضوعی است که این روزها و با نزدیک شدن به انتخابات ریاست جمهوری دولت یازدهم، مورد توجه بسیاری از اقشار و آحاد مردمی که قرار است ...

عدم استفاده از اموال و امکانات متعلق به بیت‌المال، موضوعی است که این روزها و با نزدیک شدن به انتخابات ریاست جمهوری دولت یازدهم، مورد توجه بسیاری از اقشار و آحاد مردمی که قرار است با تحقیقات تکمیلی، نامزد نهایی و مورد نظر خود را انتخاب کنند، برجسته و شاید در برخی موارد، مستتر در جریان باشد.

ghalibaf40.

به گزارش خبرنامه دانشجویان ایران؛ محمدباقر قالیباف بعدازظهر دوشنبه 16 اردیبهشت ماه در یک نشست دانشجویی که از سوی بسیج دانشجویی دانشگاه صنعتی شریف برگزار شده بود  به سؤالات دانشجویان درباره انتخابات و مسائل پیرامون آن پاسخ داد.  
 
فیلمی از حضور قالیباف، شهردار کنونی تهران و نامزد احتمالی ریاست جمهوری دولت یازدهم در دانشگاه شریف و در جمع دانشجویان، برای پرسش و پاسخ‌های پیرامون انتخابات، منتشر شده است که وی در پاسخ به سوالی جالبی از سوی یکی دانشجویان، پاسخی منطقی پیدا نمی‌کند.
 
[jwplayer mediaid=”18455″]