ناحیه اصلی منو
ناحیه منو

| سایت خبری نکته نیوز

امروز : یکشنبه, ۲۶ آذر , ۱۳۹۶ ، ساعت : ۲۳:۳۵
مکان فعلی شما : صفحه اصلی / سیاست > پول بیت المال و تبریک جشن تولد دکتر احمدی نژاد !

پول بیت المال و تبریک جشن تولد دکتر احمدی نژاد !

از شبکه ایران با بودجه بیت المال براي برخي از مخاطبانش پیامک آمده "امروز ششم آبان ؛ روز تولد دکتر احمدی نژاد، رییس جمهوری اسلامی ایران است". رهبرانقلاب در پاسخ اقدام عده اي كه ...

از شبکه ایران با بودجه بیت المال براي برخي از مخاطبانش پیامک آمده “امروز ششم آبان ؛ روز تولد دکتر احمدی نژاد، رییس جمهوری اسلامی ایران است”.

رهبرانقلاب در پاسخ اقدام عده اي كه براي ايشان جشن تولد گرفته بودند گفتند: «این کار غلط است، این تولد و امثال آن هیچ جشنی ندارد، برگزارکنندگان مسئول وقت و عمر و اموالی هستند که در این کار صرف و ضایع می شود. من از کسی که برای تولد من جشن می‌گیرد به هیچ وجه متشکر نمی‌شوم و او را مسئول زیان‌های این کار هم می‌شناسم».

گفتنی است سالها قبل زمانی که تصویری از محمد رضا خاتمی رئیس دولت هفتم و هشتم در مجلس جشن تولد وی با کیک تولد منتشر شد ! انتقادهای بسیاری درمورد نحوه هزینه کردن بیت المال و …. به وی وارد آمد .

 

www.9ktenews.com

 

www.9ktenews.com

نظرات شما

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

    دکتربرنا می گوید :

    بسمه تعالی اولاًسلام ثانیاً نوشته شما پرازمغالطه وتهمت است ثالثاًشبکه ایران دعوتنامه نداده است بلکه یک روز خاص را یادآوری کرده و این هیچ ربطی به برگزاری مراسم دوشنبه نداشت رابعاً برنامه دوشنبه بعد از خروج اقای دکتراحمدی نژاد از سیستم اجرایی برگزار شد .
    اما برای آنکه شما وامثال شما خوب روشن شوید عرض می کنم که این برنامه تنها برای زنده نگه داشتن نام و یاد او که مبشر بهار واحیاگر ارزشهای امام وانقلاب وبرطرف کننده غربت رهبری معظم انقلاب در زمستان سرد اصلاحات بدنبال پاییز غمبار سازندگی بود برگزارشد واین مراسم کاملاًمردمی وبسیار بسیار کم هزینه که نه کیک غربی زینت بخش آن بود ونه شامی حتی از خانه دکتر برای مشتاقانش تدارک شده بود ونه هیچ نمایی از بازی های بچه گانه رفقای ناخلف هاشمی وخاتمی در آن دیده می شد ، فقط جوشش دلهای عاشقی بود که در اوج فشار رسانه ای وسیاسی برای خاموش کردن نوای آسمانی این مردخدا برای رساندن دوباره صدای مظلومانه اما رسا وعالمگیر او به دوستدترانش تدارک دیده شده بود وباچندیادگاری ارزشی که بازتاب شعارها ودرواقع تدریس عاشقانه او در 8 سال جهاد مقدس سیاسی اقتصادی وفرهنگی اش بود از همنوایی دوستدارانش با او خبر می داد نه انحراف آنها بسوی آن پرتگاههایی که رهبری معظم از آن بیم داده اند ! ضمناً وقتی عده ای حتی سوم تیر راهم برای مصادره به مطلوب احمدی نژاد ومنحصر کردن او درحد عقل ودین ناقص خود تحریف کردند وپیش از آنها اهالی فتنه هم مذاق ملت را از پیروزی چشمگیر24 خرداد88 تلخ کرده اند و ظاهراً جز احمدی نژاد ویار بهاری اش درمیان امت امام ورهبری ، کسی ازنخبگان مصداق وفا به عهد با آرمان او باقی نمانده ، برای مردم ما راهی جز رجوع به خودش آنهم در روزی که فقط متعلق به خودش باشد و منت همراهی کسی از ناکسان امت بااو را بردوش نداشته باشد باقی می ماند ؟! او و فقط “او” امید دل این ملت بود و هست و خواهدبود هرچند همه – حتی شما – ازاین مسئله کراهت داشته باشید ! اما بهار پرورش هزاران احمدی نژاد از نهالهای امیدی که او کاشته به زودی از راه می رسد ! آن وقت جز روسیاهی برای بدخواهان نمی ماند !

    دکتربرنا می گوید :

    اگر آزاده اید منتشر کنید !