ناحیه اصلی منو
ناحیه منو

| سایت خبری نکته نیوز

امروز : یکشنبه, ۲۹ بهمن , ۱۳۹۶ ، ساعت : ۰۹:۰۰
مکان فعلی شما : صفحه اصلی / سیاست > امضا کنندگان طرح سوال از رئیس جمهور چه می گویند؟

امضا کنندگان طرح سوال از رئیس جمهور چه می گویند؟

نماینده اردستان با بیان اینکه سوال از رئیس جمهور را امضا کرده، گفت: با توجه به شرایط فعلی جامعه، موافق طرح سوال از رئیس جمهور در صحن مجلس نیستم. احمد بخشایشی نماینده اردستان ...

نماینده اردستان با بیان اینکه سوال از رئیس جمهور را امضا کرده، گفت: با توجه به شرایط فعلی جامعه، موافق طرح سوال از رئیس جمهور در صحن مجلس نیستم.
احمد بخشایشی نماینده اردستان در مجلس در گفت وگو با خبرنگار جهان نیوز با بیان اینکه طرح سوال از رئیس جمهور را امضا کرده، گفت: من معتقدم که در این شرایط دولت و مجلس باید با هم تعامل داشته باشند و نباید به تنش ها دامن زد.

www.9ktenews.com

وی افزود: مشکلات اقتصادی جامعه را باید با گفت وگو تعامل حل و فصل کرد نه با مسایل تنش زا.

در روزهای گذشته خبرنگار جهان در راهروهای مجلس شنید كه برخي از نمايندگان امضاي خود از طرح سوال از رئیس جمهور را پس گرفتند و منصرف شدند.

مهرداد لاهوتي نماينده لنگرود در مجلس يكي از امضا كنندگان سوال از رئيس جمهور بود كه امضاي خود را پس گرفته است.

وي در همين رابطه به خبرنگار ما گفت: در اين شرايط بد اقتصادي، مجلس و دولت بايد دست در دست هم بدهند تا مشكلات را حل كنند و طرح سوال از رئيس جمهور نه تنها كمكي به اين قضيه نمي كند بلكه موجب تنش و انحراف بيشتر در كشور مي شود.

اگر چه براي سوال از رئيس جمهور به امضاي حداقل 74 نماينده نياز است، اما طراحان این طرح می گویند طرح مذکور را با 102 امضا در روز چهارشنبه 19 مهر تحویل هیئت رئیسه مجلس دادند. 

گفتنی است طراح اصلي سوال از رئيس جمهور باز هم علي مطهري نماينده تهران است كه علاوه بر وي، رمضان شجاعي كياسري و محمد دامادی نمایندگان ساری، نادر قاضي پور نماينده اروميه و علي ايرانپور نماينده مباركه اين طرح را امضا كردند.