ناحیه اصلی منو
ناحیه منو

| سایت خبری نکته نیوز

امروز : سه شنبه, ۱ اسفند , ۱۳۹۶ ، ساعت : ۰۹:۲۴
مکان فعلی شما : صفحه اصلی / سیاست > رئیس‌جمهوری آمریکا : ما همه راه های سیاسی را در مورد کره‌شمالی امتحان کردیم!!!

رئیس‌جمهوری آمریکا : ما همه راه های سیاسی را در مورد کره‌شمالی امتحان کردیم!!!

پیام جدید ترامپ درباره کره‌شمالی:سیاست جواب نداد رئیس‌جمهوری آمریکا امروز (دوشنبه) در پیام تهدیدآمیز جدیدی علیه کره‌شمالی گفت: کشورمان در طول ۲۵ سال گذشته تعامل ناموفقی با کره‌شمالی داشته است، که میلیاردها دلار هزینه داشت و ...

پیام جدید ترامپ درباره کره‌شمالی:سیاست جواب نداد

رئیس‌جمهوری آمریکا امروز (دوشنبه) در پیام تهدیدآمیز جدیدی علیه کره‌شمالی گفت: کشورمان در طول ۲۵ سال گذشته تعامل ناموفقی با کره‌شمالی داشته است، که میلیاردها دلار هزینه داشت و سودی حاصل نشد. سیاست جواب نداد!

______________نکته نیوز______________

دونالد ترامپ، رئیس‌جمهوری آمریکا امروز (دوشنبه) باز هم توئیتی علیه کره‌شمالی منتشر کرد. او هفتم اکتبر هم در پیام مشابهی در توئیتر نوشت: “روسای جمهور و دولت‌هایشان در طول ۲۵ سال گذشته با کره‌شمالی مذاکره کردند، توافق‌هایی حاصل شد و هزینه هنگفتی بر جای گذاشت.”

رئیس‌جمهوری آمریکا

در همین حال سخنگوی کاخ کرملین امروز در واکنش به توئیت‌های ترامپ درباره کره‌شمالی گفت: مسکو پیشتر از تمام طرفین دخیل در این درگیری و کسانی که به نحوی با این مساله ارتباط پیدا می‌کنند، خواسته و باز ‌هم می‌خواهد تا خویشتنداری کرده و از انجام هرگونه اقدامی که تنها موجب وخیم‌ شدن اوضاع شود، خودداری کنند.

 

ترامپ قبلا در پیام دیگری با بیان اینکه “تنها یک راه جوابگوست” به اقدام نظامی‌ای که علیه کره‌شمالی در سر دارد اشاره کرده بود.

 

رئیس‌جمهوری آمریکا : ما همه راه های سیاسی را در مورد کره‌شمالی امتحان کردیم!!!