ناحیه اصلی منو
ناحیه منو

| سایت خبری نکته نیوز

امروز : یکشنبه, ۲۹ بهمن , ۱۳۹۶ ، ساعت : ۰۳:۲۸
مکان فعلی شما : صفحه اصلی / سیاست > وزیر کشور: اقتصاد مقاومتی برای رشد نیاز به فعالیت بیشتری دارد

وزیر کشور: اقتصاد مقاومتی برای رشد نیاز به فعالیت بیشتری دارد

رحمانی فضلی: باید در حوزه اقتصاد مقاومتی بیشتر فعالیت کنیم وزیر کشور: اقتصاد مقاومتی برای رشد نیاز به فعالیت بیشتری دارد، اگر می‌خواهیم تحلیل و برنامه‌ریزی درستی داشته باشیم، پیش زمینه‌اش داشتن آمار درست است و ...

اقتصاد مقاومتی

رحمانی فضلی: باید در حوزه اقتصاد مقاومتی بیشتر فعالیت کنیم

وزیر کشور: اقتصاد مقاومتی برای رشد نیاز به فعالیت بیشتری دارد، اگر می‌خواهیم تحلیل و برنامه‌ریزی درستی داشته باشیم، پیش زمینه‌اش داشتن آمار درست است و اگر آن را نداشته باشیم حتماً نمی‌توانیم به اهداف برنامه‌هایمان برسیم. 

______________نکته نیوز______________

اقتصاد مقاومتی

عبدالرضا رحمانی فضلی طی سخنانی در نشست بررسی راهکارهای رونق تولید، ایجاد اشتغال و کاهش نرخ بیکاری که با حضور جمعی از استانداران و مسئولان دستگاه‌های ملی و استانی در وزارت کشور برگزار شد، با بیان اینکه بنا بر این است که در استانها، برنامه های بالادستی ابلاغ و اجرا شود، گفت: ما در هر حوزه شاخص هایی را به استانداری‌ها اعلام می کنیم و استانداران طبق این شاخص‌های فرهنگی، اقتصادی و… برای استان برنامه‌ریزی می کنند.

 

وی افزود: اگر می‌خواهیم تحلیل و برنامه‌ریزی درستی داشته باشیم، پیش زمینه‌اش داشتن آمار درست است و اگر آن را نداشته باشیم حتماً نمی‌توانیم به اهداف برنامه‌هایمان برسیم.

 

رحمانی فضلی تاکید کرد: باید زبان اعداد و ارقام را به دوستان ما آموخت تا بتوانند با آنها سخن بگویند و پی به نقاط ضعف و قوت ببرند و بدانند که کجاها به چه دلایل موفق بودیم و به چه دلایل نبودیم تا بتوانیم درست سرمایه‌گذاری کنیم.

 

وی در پایان تصریح کرد: ما باید در حوزه اقتصاد مقاومتی بیشتر فعالیت کنیم و آن را مدنظر قرار دهیم.