ناحیه اصلی منو
ناحیه منو

| سایت خبری نکته نیوز

امروز : یکشنبه, ۲۹ بهمن , ۱۳۹۶ ، ساعت : ۰۳:۲۷
مکان فعلی شما : صفحه اصلی / سیاست > اف بی آی : ضارب حادثه تیراندازی لاس وگاس ارتباطی با گروه‌‌‌‌‌‌‌‌‌های تروریستی داعش نداشت

اف بی آی : ضارب حادثه تیراندازی لاس وگاس ارتباطی با گروه‌‌‌‌‌‌‌‌‌های تروریستی داعش نداشت

داعش مسئولیت حوادث تروریستی لاس وگاس را برعهده گرفت / اف‌‌‌‌‌‌بی‌‌‌‌‌‌آی تکذیب کرد گروه تروریستی داعش با انتشار بیانیه‌ای در سایت اعماق مسئولیت تیراندازی مرگبار در لاس وگاس را بر عهده گرفت. ___________نکته نیوز___________ به گزارش نکته نیوز ...

لاس وگاس

داعش مسئولیت حوادث تروریستی لاس وگاس را برعهده گرفت / اف‌‌‌‌‌‌بی‌‌‌‌‌‌آی تکذیب کرد

گروه تروریستی داعش با انتشار بیانیه‌ای در سایت اعماق مسئولیت تیراندازی مرگبار در لاس وگاس را بر عهده گرفت.

___________نکته نیوز___________

به گزارش نکته نیوز به نقل از خبرگزاری اعماق وابسته به گروه تروریستی داعش با انتشار بیانیه ای اعلام کرد عوامل این گروه تروریستی تیراندازی در شهر لاس وگاس را طرح‌ریزی و انجام داده‌اند.

در این بیانیه تصریح شده است عوامل گروه تروریستی داعش حمله تروریستی به لاس‌وگاس را انجام داده و عوامل این حمله از سربازان گروه داعش هستند.

لاس وگاس

اف‌‌‌‌‌‌بی‌‌‌‌‌‌آی: ضارب حادثه تیراندازی ارتباطی با گروه‌‌‌‌‌‌‌‌‌های تروریستی بین‌‌‌‌‌‌المللی نداشت

– علی‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌رغم ادعای داعش درباره به عهده گرفتن تیراندازی در شهر لاس‌‌‌‌‌‌‌‌وگاس، اف‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌بی‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌آی اعلام کرد که ضارب این حمله ارتباطی با هیچ گروه تروریستی بین‌‌‌‌‌‌‌‌المللی نداشته است.

کلانتر لاس‌‌‌‌‌‌‌‌‌وگاس اعلام کرد شمار تلفات تیراندازی در این شهر به ۵۸ کشته و ۵۱۵ زخمی افزایش یافته است. حال ۱۵۰ زخمی وخیم است.