ناحیه اصلی منو
ناحیه منو

| سایت خبری نکته نیوز

امروز : پنجشنبه, ۲۸ دی , ۱۳۹۶ ، ساعت : ۰۰:۰۵
مکان فعلی شما : صفحه اصلی / سیاست > پوتین در بین کشور های جهان قابل اعتمادتر از دونالد ترمپ / نظر سنجی

پوتین در بین کشور های جهان قابل اعتمادتر از دونالد ترمپ / نظر سنجی

نظرسنجی: بیشتر کشورهای جهان به پوتین بیش از ترامپ اعتماد دارند نتایج نظرسنجی جدید پیو نشان می‌دهد، متحدان آمریکا از جمله آلمان، فرانسه، ژاپن و حتی کره‌ جنوبی درمیان کشورهایی هستند که در مدیریت امور خارجی ...

پوتین و ترامپ

نظرسنجی: بیشتر کشورهای جهان به پوتین بیش از ترامپ اعتماد دارند

نتایج نظرسنجی جدید پیو نشان می‌دهد، متحدان آمریکا از جمله آلمان، فرانسه، ژاپن و حتی کره‌ جنوبی درمیان کشورهایی هستند که در مدیریت امور خارجی به پوتین بیش از دونالد ترامپ اعتماد دارند.

به گزارش نکته نیوز به نقل از خبرگزاری راشاتودی، طبق گزارش مرکز تحقیقات پیو، در بسیاری از کشورها ولادیمیر پوتـین، رئیس‌جمهوری روسیه مورد اعتمادتر از دونالد ترامپ، رئیس‌جمهوری آمریکاست.

 

دست‌کم افرادی از 36 کشور از سراسر جهان در این نظرسنجی شرکت کرده‌اند.

 

این نتایج نشان می‌دهد که دست‌کم هفت کشور عضو اتحادیه اروپا به پوتیـن بیش از ترامپ اعتماد دارند. به نظر می‌رسد که یونان بیشترین اعتماد را به پوتـین دارد و اعتماد آنها 31 درصد بیش از اعتماد آنها به ترامپ است. پس از آن هم آلمان و مجارستان در جایگاه‌های بعدی قرار می‌گیرند.

 

پوتین همچنین در فرانسه، سوئد، ایتالیا و اسپانیا بیش از همتای آمریکایی خود مورد اعتماد است و در ژاپن و کره‌ جنوبی هم که از دیگر متحدان آمریکا هستند طبق نتایج این نظرسنجی اعتمادشان به پوتین بیش از ترامپ است. این دو کشور درباره شرایط با کره شمالی در بحبوحه لفاظی‌های جنگ طلبانه واشنگتن با پیونگ یانگ ابراز نگرانی کردند.