ناحیه اصلی منو
ناحیه منو

| سایت خبری نکته نیوز

امروز : شنبه, ۳۰ دی , ۱۳۹۶ ، ساعت : ۱۵:۱۰
مکان فعلی شما : صفحه اصلی / سیاست > دفاع اسحاق جهانگیری از دستاورد های 4 ساله دولت روحانی

دفاع اسحاق جهانگیری از دستاورد های 4 ساله دولت روحانی

دستاوردهای ۴ سال گذشته دولت قابل افتخار است اسحاق جهانگیری معاون اول رئیس جمهور گفت: اگر امروز اوضاع کشور بررسی شود دستاوردهای قابل افتخار و قابل ارائه در سطح بین المللی به دست آمده است.در ادامه ...

اسحاق جهانگیری

دستاوردهای ۴ سال گذشته دولت قابل افتخار است

اسحاق جهانگیری معاون اول رئیس جمهور گفت: اگر امروز اوضاع کشور بررسی شود دستاوردهای قابل افتخار و قابل ارائه در سطح بین المللی به دست آمده است.در ادامه این مطلب از بخش سیاسی نکته نیوز با ما باشید.

اسحاق جهانگیری در جلسه بررسی کلیات برنامه پیشنهادی کابینه دوازدهم در مجلس گفت: یکی از مباحث جدی مجلس شورای اسلامی هیئت ویران است که نیازمند حوصله بیشتری است.

 

وی افزود: ۴ سال پیش هم در همین ایام کابینه معرفی شده بود و در بحث کلیات دولت و مباحث مخالفان و موافقان تصمیمات گرفته شده بود امروز هم آمدم ام تا مباحثی را اعلام کنم. آن دوران وقتی نگاهی به وضعیت کارشناسی، اداری، سیاست داخلی کشور و نیروهای داخلی و نیز وضعیت بین الملل می انداختیم آنچنان شرایط سخت بود که خیلی جرات می خواست اقدامی انجام داد اما ما با جرات در این مسیر گام برداشتیم.

 

معاون اول رئیس جمهور دستاوردهای ۴ سال گذشته دولت قابل افتخار است، ادامه داد: اگر امروز اوضاع کشور بررسی شود دستاوردهای قابل افتخار و قابل ارائه در سطح بین المللی به دست آمده است.

 

جهانگیری گفت: با وجود همه محدودیت ها امروز در سیاست خارجی به جایی رسیدیم که می گویند شما منابع زیادی وارد کشور نکردید. امروز به ما می گویند در منطقه با وجود تروریست ها و حمایت های منطقه ای مسائل منطقه ای را حل نکردید اما دهه مسئله در این حوزه حل شده است.

 

وی با بیان اینکه امروز بحث ایران هراسی وجود ندارد، گفت: زمانی اگر کسی متولد ایران بود با او برخورد می کردند اما ما امروز از فصل هفتم خارج شدیم و مخل صلح جهانی تلقی نمی شویم. امروز رئیس جمهور ما در سازمان ملل مسئله جهان آری از جنگ را مطرح کرده و همه متفق القول آن را قبول کردند.

دفاع اسحاق جهانگیری از دستاورد های 4 ساله دولت روحانی