ناحیه اصلی منو
ناحیه منو

| سایت خبری نکته نیوز

امروز : سه شنبه, ۱ اسفند , ۱۳۹۶ ، ساعت : ۰۹:۱۳
مکان فعلی شما : صفحه اصلی / سیاست > اتهام به معاون ترامپ به خاطر چشمداشت به منصب ریاست جمهوری

اتهام به معاون ترامپ به خاطر چشمداشت به منصب ریاست جمهوری

معاون ترامپ اتهام چشمداشت به منصب ریاست جمهوری را رد کرد مایک پنس معاون ترامپ رئیس جمهوری آمریکا روز یکشنبه ادعای روزنامه نیویورک تایمز مبنی بر چشمداشت وی به انتخابات ریاست جمهوری 2020 این کشور را ...

معاون ترامپ

معاون ترامپ اتهام چشمداشت به منصب ریاست جمهوری را رد کرد

مایک پنس معاون ترامپ رئیس جمهوری آمریکا روز یکشنبه ادعای روزنامه نیویورک تایمز مبنی بر چشمداشت وی به انتخابات ریاست جمهوری 2020 این کشور را رد کرد و آن را شرم آور و ناخوشایند خواند.

به گزارش  نکته نیوز به  نقل از  خبرگزاری رویترز از واشنگتن، روزنامه نیویورک تایمز با انتشار مقاله ای مدعی شد که پنس خواهان نامزدی در انتخابات ریاست جمهوری 2020 آمریکا است.

 

در همین حال، پنس گفت: اتهام های مطرح شده در این مقاله، قطعا کذب است و تمهیدات جدید رسانه ها برای تفرقه افکنی در دولت را نشان می دهد.

 

نیویورک تایمز در مقاله خود عنوان کرد که برخی جمهوریخواهان درصدد تشکیل کمپین در سایه ای برای سال 2020 هستند که دونالد ترامپ رئیس جمهوری آمریکا جایی در آن ندارد.

 

در این مقاله گفته شده است که مشاوران پنس به اهدا کنندگان کمک به حزب جمهوریخواه آمریکا اعلام کرده اند که وی در صورت عقب نشینی ترامپ از انتخابات ریاست جمهوری 2020، برای نامزدی در این انتخابات آمادگی دارد.

 

«ماکسین واترز» نماینده دمکرات مجلس نمایندگان آمریکا پیشتر گفته است که پنس برنامه ریزی می کند تا در صورت استیضاح دونالد ترامپ، جانشین وی شود.

 

اف.بی.آی در حال تحقیق درمورد ارتباط نزدیکان ترامپ با روس ها و مداخله مسکو در انتخابات ریاست جمهوری آمریکا است.

 

استیضاح ترامپ به حمایت اکثریت اعضای مجلس نمایندگان و دو سوم اعضای سنا نیاز دارد.

اتهام به معاون ترامپ به خاطر چشمداشت به منصب ریاست جمهوری