ناحیه اصلی منو
ناحیه منو

| سایت خبری نکته نیوز

امروز : جمعه, ۲۹ دی , ۱۳۹۶ ، ساعت : ۲۱:۲۲
مکان فعلی شما : صفحه اصلی / سیاست > اتحادیه اروپا تحریم های جدیدی را علیه کشور روسیه اعمال کرد

اتحادیه اروپا تحریم های جدیدی را علیه کشور روسیه اعمال کرد

تحریم‌های جدید اتحادیه اروپا علیه روسیه اتحادیه اروپا تحریم های جدیدی را علیه روسیه به ویژه علیه معاون وزیر انرژی و سه شرکت این کشور اعمال کرد.در ادامه این مطلب از بخش سیاسی نکته نیوز با ...

اتحادیه اروپا

تحریم‌های جدید اتحادیه اروپا علیه روسیه

اتحادیه اروپا تحریم های جدیدی را علیه روسیه به ویژه علیه معاون وزیر انرژی و سه شرکت این کشور اعمال کرد.در ادامه این مطلب از بخش سیاسی نکته نیوز با ما باشید.

_______________فانوس_______________

به گزارش واحد مرکزی خبر به نقل از خبرگزاری فرانسه از بروکسل، اتحـادیه اروپا روز جمعه تحریم هایی را علیه سه شهروند دیگر روس، از جمله آندری چرزوف معاون وزیر انرژی این کشور، و سه شرکت روسی به سبب انتقال توربین های ساخت شرکت زیمنس آلمان به شبه جزیره کریمه اعمال کرد. همچنین یوگنی گرابچک رئیس یکی از بخش های وزارت انرژی روسیه نیز از سفر به اتحادیه اروپا منع شد و دارایی های وی در این اتحادیه بلوکه خواهد شد.

 

اتحـادیه اروپا همچنین اعلام کرد شرکت های تحریم شده شامل دو شرکت پیمانکار زیمنس است که با نقض تحریم های اتحادیه اروپا، توربین های گاز را به شبه جزیره کریمه انتقال دادند. از زمان پیوستن شبه جزیره کریمه به روسیه و جدا شدن آن از اوکراین در سال 2014 اتحادیه اروپا هرگونه فعالیت تجاری را در این شبه جزیره ممنوع کرده است.

اتـحادیه اروپا تحریم های جدیدی را علیه کشور روسیه اعمال کرد