ناحیه اصلی منو
ناحیه منو

| سایت خبری نکته نیوز

امروز : جمعه, ۲۴ آذر , ۱۳۹۶ ، ساعت : ۰۸:۱۳
مکان فعلی شما : صفحه اصلی / سیاست > سامانه دفاعی موشکی جدید آمریکا تاد با موفقیت آزمایش شد

سامانه دفاعی موشکی جدید آمریکا تاد با موفقیت آزمایش شد

آمادگی آمریکا برای مقابله با موشک های هسته ای کره شمالی رسانه‌های آمریکا مدعی شدند که نیروهای نظامی این کشور روز یکشنب سامانه دفاعی موشکی «تاد» را با موفقیت آزمایش کرده‌اند.در ادامه با ما باشید. _____________نکته نیوز_____________ به ...

سامانه دفاعی موشکی

آمادگی آمریکا برای مقابله با موشک های هسته ای کره شمالی

رسانه‌های آمریکا مدعی شدند که نیروهای نظامی این کشور روز یکشنب سامانه دفاعی موشکی «تاد» را با موفقیت آزمایش کرده‌اند.در ادامه با ما باشید.

به گزارش نکته نیوز به نقل از مقامات نظامی آمریکا مدعی شد که روز یکشنبه سامانه دفاع موشکی «تاد» مستقر در ایالت آلاسکا با موفقیت کارایی خود را در برابر حمله موشکی و هسته‌ای نشان داده‌است.

بنا به این گزارش آژانس دفاع موشکی آمریکا روز یکشنبه مدعی شد که در این آزمایش نیروی هوایی آمریکا یک فروند موشک بالستیک را از افیانوس آرام به سمت خاک آمریکا شلکیک کرده که سامانه دفاع موشکی موسوم به «تاد» که در ایالت آلاسکا مستقر است توانسته با موفقیت موشک را در مسیر راه منهدم کنند.

ژنرال «سام گریوز» مدیر آژانس دفاعی آمریکا در بیانیه‌ای با اشاره به آزمایش موفقیت‌آمیز سامانه «تاد» گفت: این تمرین نظامی به آمریکا کمک می‌کند تا در برابر تهدیدهای روزافزون آمادگی لازم را داشته باشد.

پیش از این اوایل ماه جاری و پس از آزمایش موشک بالستیک قاره‌پیما کره‌شمالی مقامات آمریکا اعلام کرده بودند که در حال برنامه‌ریزی برای آزمایش سامانه دفاع موشکی «تاد» هستند.

«ان‌بی‌سی‌نیوز» همچنین اشاره می‌کند به منظور مقابله با حمله موشکی کشورهایی مانند کره‌شمالی یک سامانه دفاع موشکی «تاد» در جزیره «گوام» مستقر شده‌است.

سامانه دفاعی موشکی جدید آمریکا تاد با موفقیت آزمایش شد