ناحیه اصلی منو
ناحیه منو

| سایت خبری نکته نیوز

امروز : جمعه, ۲۴ آذر , ۱۳۹۶ ، ساعت : ۰۴:۳۴
مکان فعلی شما : صفحه اصلی / سیاست > دل پر پادشاه اردن از جنایت آشکار اسرائیل در این کشور

دل پر پادشاه اردن از جنایت آشکار اسرائیل در این کشور

پادشاه اردن: آنچه در سفارت اسرائیل رخ داد، جنایت بود دفتر پادشاهی اردن تاکید کرد، آنچه که درخصوص کشتار شهروندان اردنی در سفارت اسرائیل رخ داده جنایت بوده و دولت اردن طبق قوانین بین‌المللی و به ...

اردن

پادشاه اردن: آنچه در سفارت اسرائیل رخ داد، جنایت بود

دفتر پادشاهی اردن تاکید کرد، آنچه که درخصوص کشتار شهروندان اردنی در سفارت اسرائیل رخ داده جنایت بوده و دولت اردن طبق قوانین بین‌المللی و به منظور تحقق عدالت آن را پیگیری خواهد کرد.

به گزارش نکته نیوز، به نقل از پایگاه اینترنتی ایلاف، فائز الطراونه، رئیس دفتر پادشاهی اردن که از طرف پادشاه در منزل محمد زکریا الجواوده، شهروند اردنی که به ضرب گلوله حراست سفارت رژیم صهیونیستی کشته شد، حضور یافت، :گفت: کشوراردن این اقدام را جنایت می‌داند و آن را از طریق دادستان کل پیگیری می‌کند.

 

طراونه خطاب به پدر الجواوده افزود: پادشاه شخصا موضوع را پیگیری می‌کند و حق پسر شما به گردن ماست و از تمام امکانات برای تحت پیگرد قرار دادن قاتل استفاده می‌کنیم.

 

وی ادامه داد: این جنایت با هیچ‌گونه توافقی درخصوص مسجدالاقصی که پادشاهی و دولت کشوراردن و تمامی سرویس‌های این کشور خواهان محافظت از آن به عنوان اولین قبله مسلمین هستند، مرتبط نیست.

 

وی گفت: کشوراردن هیچ‌گونه چانه زنی را درخصوص حقوق الجواوده نمی‌پذیرد.

دل پر کشوراردن از جنایت آشکار اسرائیل در این کشور