ناحیه اصلی منو
ناحیه منو

| سایت خبری نکته نیوز

امروز : سه شنبه, ۱ اسفند , ۱۳۹۶ ، ساعت : ۲۳:۱۴
مکان فعلی شما : صفحه اصلی / سیاست > واکنش آقای قالیباف به تصویب شدن تحریم‌های جدید آمریکا با اینستاپست

واکنش آقای قالیباف به تصویب شدن تحریم‌های جدید آمریکا با اینستاپست

واکنش قالیباف به تصویب تحریم‌های جدید آمریکا قالیباف,این تصمیم، آغاز دور تازه‌ای از تقابل واشنگتن با مردم ایران، مقابله با افزایش قدرت منطقه‌ای ایران و مانع‌تراشی در برابر اجرای برجام است.در ادامه این مطلب از بخش ...

قالیباف

واکنش قالیباف به تصویب تحریم‌های جدید آمریکا

قالیباف,این تصمیم، آغاز دور تازه‌ای از تقابل واشنگتن با مردم ایران، مقابله با افزایش قدرت منطقه‌ای ایران و مانع‌تراشی در برابر اجرای برجام است.در ادامه این مطلب از بخش سیاسی نکته نیوز با ما باشید.

به گزارش نکته نیوز، محمدباقر قالیباف در اینستاگرام خود نوشت: امروز (سه شنبه ۴ مرداد ۱۳۹۶) با تصویب تحریم سپاه پاسداران در کنگره آمریکا، شاهد تداوم سیاست شکست خورده تحریم، و تسری قوانین داخلی آمریکا به سطح نظام بین‌الملل هستیم.

این تصمیم، آغاز دور تازه‌ای از تقابل واشنگتن با مردم ایران، مقابله با افزایش قدرت منطقه‌ای ایران و مانع‌تراشی در برابر اجرای برجام است.

در چنین شرایط حساسی، که در ماه‌های آتی، حساس‌تر نیز خواهد شد، دو مطلب باید بیش از گذشته مورد توجه همه باشد؛ انسجام و وحدت گروه‌های سیاسی و مردم در داخل کشور و تلاش دولت و حمایت همه گروه‌ها از آن، در جهت حل مشکلات معیشتی مردم با اولویت مستضعفان و اقشار خاص.

قالیباف

واکنش آقای قالیباف به تصویب شدن تحریم‌های جدید آمریکا با اینستاپست