ناحیه اصلی منو
ناحیه منو

| سایت خبری نکته نیوز

امروز : دوشنبه, ۲۰ آذر , ۱۳۹۶ ، ساعت : ۲۰:۵۲
مکان فعلی شما : صفحه اصلی / سیاست > پاچه خواری نتانیاهو برای دونالد ترامپ و پادشاه اردن

پاچه خواری نتانیاهو برای دونالد ترامپ و پادشاه اردن

نتانیاهو از ترامپ و پادشاه اردن تشکر کرد در پی تصمیم اسرائیل مبنی بر خارج کردن کارکنان سفارت خود در اردن، نتانیاهو نخست وزیر رژیم صهیونیستی از تلاش‌های دونالد ترامپ و پادشاه اردن جهت حل این بحران ...

نتانیاهو

نتانیاهو از ترامپ و پادشاه اردن تشکر کرد

در پی تصمیم اسرائیل مبنی بر خارج کردن کارکنان سفارت خود در اردن، نتانیاهو نخست وزیر رژیم صهیونیستی از تلاش‌های دونالد ترامپ و پادشاه اردن جهت حل این بحران و بازگرداندن دیپلمات‌های این رژیم به تل‌آویو قدردادنی کرد.

به گزارش نکته نیوز؛ به نقل از سایت شبکه روسیا الیوم، بنیامین نتانیاهو، نخست وزیر رژیم صهیونیستی در بیانیه‌ای که امروز (سه‌شنبه) دفترش صادر کرد از دستور دونالد ترامپ، رئیس جمهور آمریکا به مقامات کشورش در خصوص بازگرداندن دیپلمات‌های این رژیم از امان به تل‌آویو قدردادنی کرد.

 

ترامپ به جارد کوشنر، داماد و مشاور ارشدش و جیسون گرین‌بلات، فرستاده ویژه خود به خاورمیانه دستور داد اسرائیل را در بازگرداندن کادر سفارت خود در امان به تل‌آویو در سریع‌ترین وقت ممکن کمک کنند.

 

فرستاده ویژه ترامپ به خاورمیانه دوشنبه به منطقه خاورمیانه وارد شد و دیدارهایی با مقامات اسرائیلی و اردنی برگزار کرد.

 

همچنین نتانیاهو از عبد الله دوم، پادشاه اردن جهت همکاری مستحکم خود در حل بحران مذکور سپاسگزاری کرد.

 

نخست وزیر رژیم صهیونیستی روز گذشته با پادشاه اردن در یک تماس تلفنی درباره اوضاع سفارت اسرائیل در امان و نصب گیت‌ها در ورودی‌های مسجد الاقصی به بحث و تبادل نظر پرداخت. دست آخر، اسرائیل اعلام کرد که گیت‌ها را از مقابل مسجد الاقصی برمی‌دارد.

 

از سوی دیگر کادر سفارت اسرائیل در امان این کشور را ترک کردند.

پاچه خواری نتانیاهو برای دونالد ترامپ و پادشاه اردن