ناحیه اصلی منو
ناحیه منو

| سایت خبری نکته نیوز

امروز : چهارشنبه, ۲ اسفند , ۱۳۹۶ ، ساعت : ۰۳:۲۷
مکان فعلی شما : صفحه اصلی / سیاست > تصمیم کاخ سفید برای انتقال سفارت آمریکا به قدس

تصمیم کاخ سفید برای انتقال سفارت آمریکا به قدس

تصمیم  کاخ سفید برای انتقال سفارت آمریکا به قدس در گزارش‌های اسرائیلی منتشر شده، به این امر اشاره شده است که کاخ سفید تصمیم خود را به دفتر نتانیاهو درخصوص تاخیر در انتقال سفارت آمریکا به ...

تصمیم  کاخ سفید برای انتقال سفارت آمریکا به قدس

تصمیم  کاخ سفید برای انتقال سفارت آمریکا به قدس

در گزارش‌های اسرائیلی منتشر شده، به این امر اشاره شده است که کاخ سفید تصمیم خود را به دفتر نتانیاهو درخصوص تاخیر در انتقال سفارت آمریکا به قدس ابلاغ کرده است.
به گزارش مجله خبری سرگرمی نکته نیوز، به نقل از روسیا الیوم، طبق این گزارش‌ها، دونالد ترامپ، رئیس جمهوری آمریکا در ماه میلادی جاری تصمیمی را مبنی بر تاخیر شش ماهه در انتقال سفارت آمریکا به قدس امضا خواهد کرد.

انتقال سفارت آمریکا به قدس اقدامی است که روسای جمهور آمریکا برای تحقق آن از زمان تصمیم کنگره آمریکا برای انتقال سفارت در سال ۱۹۹۵ تلاش کرده‌اند.

در مقابل، اسرائیل این مساله را تکذیب کرد که از اخباری مبنی بر تصمیم ترامپ برای تاخیر در انتقال سفارت آمریکا به قدس اطلاع داشته باشد.

دفتر نخست وزیر رژیم صهیونیستی اعلام کرد که از تصمیم رئیس جمهوری آمریکا مبنی بر تاخیر در انتقال سفارت آمریکا به قدس اطلاعی ندرد.

در بیانیه دفتر نخست وزیر رژیم صهیونیستی آمده است که دفتر نخست وزیر هیچ ابلاغیه‌ای پیرامون اقدام رئیس جمهوری آمریکا برای اتخاذ تصمیمی درخصوص انتقال سفارت آمریکا دریافت نکرده است.

طبق این بیانیه، موضع اسرائیل بر مبنای لزوم انتقال تمامی سفارت‌های خارجی و در راس آنها، سفارت آمریکا به قدس است.