ناحیه اصلی منو
ناحیه منو

| سایت خبری نکته نیوز

امروز : سه شنبه, ۱ اسفند , ۱۳۹۶ ، ساعت : ۲۱:۴۱
مکان فعلی شما : صفحه اصلی / سیاست > پرزیدنت روحانی مصالح ملی را بر مصالح فردی ترجیح می دهد

پرزیدنت روحانی مصالح ملی را بر مصالح فردی ترجیح می دهد

پرزیدنت روحانی مصالح ملی را بر مصالح فردی ترجیح می دهد رئیس سازمان اسناد و کتابخانه ملی ایران گفت: حسن روحانی مصالح ملی را بر مصالح فردی ترجیح می دهد و با مدیریت خود زمینه تغییر ...

مصالح ملی

پرزیدنت روحانی مصالح ملی را بر مصالح فردی ترجیح می دهد

رئیس سازمان اسناد و کتابخانه ملی ایران گفت: حسن روحانی مصالح ملی را بر مصالح فردی ترجیح می دهد و با مدیریت خود زمینه تغییر را فراهم کرد.

به گزارش خبرنگار نکته نیوز، اشرف بروجردی شامگاه جمعه در جمع حامیان روحانی در سالن اجتماعات ارشاد اسلامی بروجرد افزود: در دولت روحانی تغییری ایجاد و اعتدال و امید برای مردم به ارمغان آورده شد و بار دیگر درانتخابات پیش رو باید به مردی رای دهیم که با رویکردی اصلاح طلبانه و اعتدال گرایانه جامعه را متعالی کند.

وی اضافه کرد: روحانی دین را به عنوان باور شخصی در اندیشه خود دارد و دین را مانند رئیس دولت گذشته به بازی نگرفته است.
وی با اشاره به اینکه زمانی رسیده است که نخبگان باید بر جامعه حکومت کنند، افزود: حکومت نخبگان بر ملت باعث سربلندی خواهد شد.
رئیس سازمان اسناد و کتابخانه ملی ایران با اشاره به اینکه رای به دولت روحانی می تواند بسیاری از محدویت ها را بردارد، گفت: برای رفع محدودیت در زمینه های مختلف باید بار دیگر به روحانی رای دهیم.

مصالح ملی

وی اضافه کرد: در دولت های نهم و دهم ، ملت از واقعیت دوری کردند و اخلاق در جامعه به گونه ای رقم خورده که ملت کرامت را فراموش کردند.
بروجردی با اشاره به اینکه در دولت نهم و دهم حرمت، شرافت و صدق گفتار زیر سوال رفت، بیان کرد: جوان ها در دولت گذشته با ضایعه ای اسفناک روبرو شدند .
وی با بیان اینکه هویت سرزمین ما با اصلاح طلبی گره خورده و هرگز نمی توان این اندیشه را از کشور منفک کرد، خطاب به حاضرین گفت:
سرنوشت جوانانی که چشم امید به آینده دارند، در دستان شما و رای دوباره به روحانی است.
به گزارش خبرنگار ایرنا، ستاد مرکزی روحانی در بروجرد با حضور اشرف بروجردی رئیس ستاد بانوان روحانی افتتاح شد.