ناحیه اصلی منو
ناحیه منو

| سایت خبری نکته نیوز

امروز : سه شنبه, ۱ اسفند , ۱۳۹۶ ، ساعت : ۰۹:۲۸
مکان فعلی شما : صفحه اصلی / سیاست, فیلم و کلیپ و صوت > ثبت نام محمود احمدی نژاد بعنوان کاندیدای ریاست جمهوری / بهمراه مشایی و بقایی + کلیپ و عکس

ثبت نام محمود احمدی نژاد بعنوان کاندیدای ریاست جمهوری / بهمراه مشایی و بقایی + کلیپ و عکس

ثبت نام محمود احمدی نژاد بعنوان کاندیدای ریاست جمهوری / بهمراه مشایی و بقایی + کلیپ و عکس ثبت نام محمود احمدی نژاد بعنوان کاندیدای ریاست جمهوری محمود احمدی‌نژاد که برای همراهی حمید بقایی به وزارت کشور ...

ثبت نام محمود احمدی نژاد بعنوان کاندیدای ریاست جمهوری / بهمراه مشایی و بقایی + کلیپ و عکس

ثبت نام محمود احمدی نژاد بعنوان کاندیدای ریاست جمهوری

ثبت نام محمود احمدی نژاد بعنوان کاندیدای ریاست جمهوری / بهمراه مشایی و بقایی + کلیپ و عکس

محمود احمدی‌نژاد که برای همراهی حمید بقایی به وزارت کشور مراجعه کرده بود خود نیز برای حضور در انتخابات نام نویسی کرد.

به گزارش ایسنا، دقایقی پیش محمود احمدی‌نژاد، رئیس دولت‌های دهم و نهم که برای همراهی حمید بقایی جهت ثبت‌نام در انتخابات دوازدهمین دوره ریاست جمهوری به وزارت کشور مراجعه کرده بود خود نیز در این انتخابات ثبت‌نام کرد.

پیش‌تر در پی نامه رهبر انقلاب اسلامی که فرموده بودند صلاح نمی‌بینم شما در انتخابات حضورداشته باشید احمدی‌نژاد اعلام کرده بود برنامه‌ای برای شرکت در این انتخابات ندارد!

او سپس اعلام کرد که تنها از یک کاندیدای مورد تاییدش حمایت می‌کند!

و اکنون رسماً خودش نیز در انتخابات نام نویسی کرده است!

کلیپ حضور احمدی‌نژاد در وزارت کشور و نام نویسی به عنوان کاندیدای ریاست جمهوری.

احمدی‌نژاد پس از نام نویسی در انتخابات گفت: رهبری سفارش کردند در انتخابات شرکت نکنم من هم پذیرفتم، توصیه ایشان به معنای نهی نبود.

به گزارش ایسنا، محمود احمدی‌نژاد که در جمع خبرنگاران حاضر در ستاد انتخابات سخن می‌گفت، اظهار کرد: خدا را سپاسگذارم که اینجانب را در  دوران شکوه عظمت ملت ایران به این دنیا آورد، امروز جامعه بشری در استانه تحولات بزرگ به سمت آرمانهای الهی است، ملت ایران ملتی بزرگ شایسته تمدن آفرین و تاریخ ساز است و همواره دنبال عزت عدالت، آزادی و کرامت انسانی تلاش کرده است.

وی با بیان اینکه افتخار می‌کنم که یک ایرانی هستم، افزود: انقلاب متعلق به مردم است، همه موجودی کشور متعلق به مردم است، باید نظام در خدمت مردم باشد.

وی با تاکید بر اینکه ملت همواره پای کار بوده‌اند، ادامه داد:  ملت در انجام وظایف اجتماعی خود کوتاهی نکرده است، باور من این است که در شرایطی که لایق آن هستیم قرار نداریم، نیازمند وحدت و عزم برای رسیده به جایگاه خود هستیم.

دانلود کلیپ