ناحیه اصلی منو
ناحیه منو

| سایت خبری نکته نیوز

امروز : سه شنبه, ۱ اسفند , ۱۳۹۶ ، ساعت : ۰۹:۳۴
مکان فعلی شما : صفحه اصلی / چهره های معروف > کامنت جنجالی آزاده نامداری زیر پست حسام نواب صفوی + عکس

کامنت جنجالی آزاده نامداری زیر پست حسام نواب صفوی + عکس

  جواب جالب آزاده نامداری به حسام نواب صفوی + عکس بعد از انتشار ویدئویی از حسام نواب صفوی و شوخی این بازیگر کشورمان با ماجرای سوئیس رفتن آزاده نامداری ، این مجری نسبت به این ماجرا واکنش نشان ...

 حسام نواب صفوی

جواب جالب آزاده نامداری به حسام نواب صفوی + عکس

بعد از انتشار ویدئویی از حسام نواب صفوی و شوخی این بازیگر کشورمان با ماجرای سوئیس رفتن آزاده نامداری ، این مجری نسبت به این ماجرا واکنش نشان داد.

آزاده نامداری به کنایه تند حسام نواب صفوی پاسخ داد

گویا ماجــرای آزاده نامــداری و انتشار عکـس های بدون حجـــاب او در سوئیس تمـــامــی ندارد و هرکـس به نحوه به دنـبــال ادامـه دار کردن ایــن ماجرا اســـت و میخواهـــد از آب گل آلود ماهــی بگیرد. بعد از کنـــایـــه تنـــد احـســـان خواجـه امیری در کنســـرتش به آزاده نامداری که خیلـی زود مجبور به عذرخواهـــی شد حالـــا نوبت به حسام نواب صفوی رســـیـده اســت.

ایـن بازیـــگـر کشورمـــان با انتشار ویدئویی در اینســتاگــرامــش به ماجرای عکـس های بدون حجـاب آزاده نامـداری اشاره کرد.

این بار جنجال بین آزاده نامداری و حسام نواب صفوی

حسام نواب صفوی

شوخی حسام نواب صفـوی با آزاده نامداری

حــسـام نواب صفوی با انتـشــار ویدئویی در ایــنستاگرامش نوشت:تمـام تلـاشـم ایـن بود که باد بر من غلـبه نکـــند و طبـق موازین و شئونات برخورد کنم و خوشحالــم که در این جنگ بر باد پیروز شدم.

حسام نواب صفوی

واکنش آزاده نامداری به شوخی نواب صفوی

بــعـد از انــتــشار این ویدئو آزاده نامداری به ایـــن ماجــرا واکــنــش نشـان داد و در کامــنـــت های ایــن پست نوشت:دنیـــا گرده جناب نواب صفوی. مراقب باشـیـد…