ناحیه اصلی منو
ناحیه منو

| سایت خبری نکته نیوز

امروز : شنبه, ۳۰ دی , ۱۳۹۶ ، ساعت : ۱۵:۱۰
مکان فعلی شما : صفحه اصلی / چهره های معروف > توضیح درمورد وضعیت سلامتی و جسمانی اصغر معینی از زبان خودش

توضیح درمورد وضعیت سلامتی و جسمانی اصغر معینی از زبان خودش

وضعیت جسمانی اصغر معینی بازیگر معمای شاه اصغر معینی بازیگر نقش مصدق در سریال معمای شاه درباره آخرین وضعیت جسمانی اش در مبارزه با بیماری سرطان استخوان صحبت کرد.در ادامه این مطلب از بخش بازیگران نکته نیوز با ...

اصغر معینی

وضعیت جسمانی اصغر معینی بازیگر معمای شاه

اصغر معینی بازیگر نقش مصدق در سریال معمای شاه درباره آخرین وضعیت جسمانی اش در مبارزه با بیماری سرطان استخوان صحبت کرد.در ادامه این مطلب از بخش بازیگران نکته نیوز با ما باشید.

_____________نکته نیوز_____________

روند درمان بیماری اصغر معینی بازیگر نقش مصدق

اصـــغــر معـــیـــنی صالـح تنها بازیگری اســت که سه بار نقـش مصـدق را بازی کرده اســت. محـــمدرضـا ورزی اولیــن کسی بود که او را برای ایـن نقش انـــتخاب کرد و با گریـم عبدالــلــه اسکـنـدری چهره ای با شبـاهـــت زیاد به دکـــتر مصـــدق پیـدا کرد. ایـــن هنـرمنـــد کشورمان متـــاســفانـه مدتهــاســت که با بیـــماری سرطـــان دست و پنـــجه نرم میـکند.

آخرین وضعیت جسمانی اصغر معینی صالح

اصـــغــر معینی صالــح بازیـگـــر تئاتر و تلویزیون پیـرامون روند بیماری خود گفــت:الـحمـداللــه وضعـــیـت جسمــی ام رو به بهــبود است و با لطــف دوستـان و محــبت مردم به خیر گذشتــه است.

وی ادامـــه داد:روند درمـــان به اتمـــام نرسیده اسـت، امـــا سعـــی می کنم خودم برای بهـــبود بیماری تلاش کنــم و با آن درگــیـــر شوم.

اصغر معینی

اصغر معینی صالح بازیگر نقش مصدق

گـــفــتـنــی است اصغـــر معــیـنـــی صالــح بازیـــگـر نقـــش مصدق در سریــال «معـمـــای شاه» از ابـتلـای خود به بیـماری سرطـان استــخوان خبــر داد امـــا هم اکنون دوران درمان خود را می گذرانـــد.