ناحیه اصلی منو
ناحیه منو

| سایت خبری نکته نیوز

امروز : یکشنبه, ۲۶ آذر , ۱۳۹۶ ، ساعت : ۰۴:۱۴
مکان فعلی شما : صفحه اصلی / چهره های معروف > مراسم تجلیل از حمید نعمت الله و تیپ خفن و خاص بهنوش بختیاری

مراسم تجلیل از حمید نعمت الله و تیپ خفن و خاص بهنوش بختیاری

تیپ خفن بهنوش بختیاری در مراسم تجلیل از حمید نعمت الله بهنوش بختیاری در مراسم تجلیل از حمید نعمت الله با جمعی از بازیگران ایرانی حضور پیدا نمود در ادامه تصاویر و جزئیات بیشتر تیپ خفن بهنوش بختیاری در مراسم ...

بهنوش بختیاری

تیپ خفن بهنوش بختیاری در مراسم تجلیل از حمید نعمت الله

بهنوش بختیاری در مراسم تجلیل از حمید نعمت الله با جمعی از بازیگران ایرانی حضور پیدا نمود در ادامه تصاویر و جزئیات بیشتر تیپ خفن بهنوش بختیاری در مراسم تجلیل از حمید نعمت الله را در نکته نیوز خواهید دید با ما همراه باشید.

_______________نکته نیوز_______________

 به گزارش نکته نیوز: روز گذشـتــه مراسم تجـــلـــیل از حمید نعـــمـــت الــلـــه با حضور چهره ای سیـــنمـــایی و هنــری برگــزار شد که بهنوش بختیاری نیـــز در ایـن مراسم حضور یافــت.

 

آرایش جالـب بهـنوش بخــتــیاری به گونه ای بود که چهـره او بســیار جوان شده بود که کمتـتر کسـی باورش میشود که او ۴۲ ساله اســت!

 

بهنوش بخـــتیاری متولد ۱۳۵۴ است که که در تصـــاویر زیر که جدیدتریــن تصـــاویر او مربوط به روز گذشته میبـــاشد تغـــیـیر چهــره او به خوبی مشــخــص است.

 

بهـــنوش بختـیاری از مدل مانتو و لباس های زیبـایــی در مراسـم تجــلـیـل از حمیـد نعـــمت الــله اسـتفاده نموده بود مدل مو و نوع آرایش او هم بسـیار متــفاوت و جذاب بود که مورد توجه هوادارانـــشان در ایـنـستـــاگرام قرار گرفـــت .

 

تیپ خفن بهـنوش بختیاری در مراسم تجلیل از حمید نعمت الله

  بهنوش بختیاری بهنوش بختیاری بهنوش بختیاری