ناحیه اصلی منو
ناحیه منو

| سایت خبری نکته نیوز

امروز : دوشنبه, ۲۰ آذر , ۱۳۹۶ ، ساعت : ۲۰:۵۳
مکان فعلی شما : صفحه اصلی / چهره های معروف > آنجلینا جولی بعد از رفتن عشقش فلج شد + تصاویر

آنجلینا جولی بعد از رفتن عشقش فلج شد + تصاویر

صورت آنجلینا جولی بعد جدایی از برد پیت فلج شد! آنجلینا جولی برد پیت را به عنوان همسر سابق بار دیگر در مصاحبه اش یاد کرد ، در این مصاحبه او از بیماری که موجب فلج ...

آنجلینا جولی

صورت آنجلینا جولی بعد جدایی از برد پیت فلج شد!

آنجلینا جولی برد پیت را به عنوان همسر سابق بار دیگر در مصاحبه اش یاد کرد ، در این مصاحبه او از بیماری که موجب فلج شدن صورتش شد پرده برداشت.

______________نکته نیوز______________

آنجلینا جولی بعد از جدایی از بردپیت دچار “فلج بل” شد

آنجلیــنا جولی برد پیت زوجی که بعـد از سالـــها زنـــدگــی و داشتن 6 فرزنـــد از هم جدا شدنـــد چندین بار در مورد زنــدگـــی و روابطـــشـان صحبت کردنـــد حرفـــهایــی از دل تنـگـی و یا حتـی صحـبت هایــی منفـــی در مورد همدیــگـــر امـــا ایـن بار نام ایــن دو چهـره مشـهور هالیوودی به دلـیــل دیـگـــری تیــتــر اخـبـار داغ روز شده اســـت و ان هم مشـــکـــل جســـمـــی آنـجـلــیـنا است که بعـد از جدایـی پرسـرو صدایــش از پیـت ظاهـر شد.

آنجلینا جولی

فلج عضلات صورت آنجلینا جولی بعد از طلاق از برد پیت

آنـجلینا جولی یکـــسال پس از جدایــی خبرسـاز از برد پیت، دربـــاره ایــن تجربـــه و البـته ابـــتـلا به «فلــج بل» بالاخــره صحبت کرد. خانـم بازیـگر در مورد بیمـاری اش می گوید:سال گذشــتــه متوجه آن شدم و برای اولین بار با نام “فلج بل” روبرو شدم ، عضــلــات بخــشی از صورتم به طور موقت دچـــار فلـــج شد . برای درمـــان از طب سوزنــی استفــاده کردم که تا حد قابل توجهــی موجب بهـــبود من شد. طبــق گفـته ی بازیگر برنــده اسکـــار ایـــن بیـــماری قســمـــتی از صورتش را به سمـت پایــیـــن کشــانـده بود به حالـتی که آویزان شدن ماهــیــچــه های صورتش را به وضوح احســاس می کرده اســت. او که از طب سوزنــی برای غلــبـه بر بیــمـــاری اش استـــفاده کرده اســت، گفـــت:«در حقـــیــقــت حالــا بیـــشـــتـــر احساس زن بودن می کنـم. من در انـتــخاب هایم هوشیـــار عمل کردم و همواره اولویتم خانواده بوده است. من کنتـرل زندگـی و سلـــامتـم را در دست دارم. ایـــن چیــزی اسـت که زن را کامـــل می کنـــد

آنجلینا جولی

عکس آنجلینا جولی و برد پیت

به گزارش تلگـراف جولی، 42 سالــه، به علـت جهـــش ژنتـیکی، به علـــت افــزایـــش خطر ابتـــلـا به سرطـــان سینه، از جراحـــی پلاســـتـــیک و جراحی بازســـازی جلوگیــری کرد. آنـجلـــینـا که تا کنون هیـــچ مصـــاحبــه ی مســتقـــیـمی در مورد جدایی اش از برد پیت نداشــته در ایـــن مصاحبه از سبک زنــدگـــی خود گفـت که :سبـک زنــدگی ما به هیـچ وجه منــفــی نبود در واقع اصلا مشـــکل سبــک زنــدگــی ما نبود. سبـک زندگی ما فرصتـــی شگفــت انگیز برای بچـه های ما بود و آن ها را به شش فرد معــقول و پرتوان تبدیل کرد که من به آن ها افتخار می کنـــم.

شکست عشقی آنجلینا جولی او را فلج کرد