ناحیه اصلی منو
ناحیه منو

| سایت خبری نکته نیوز

امروز : جمعه, ۲۴ آذر , ۱۳۹۶ ، ساعت : ۰۴:۲۵
مکان فعلی شما : صفحه اصلی / چهره های معروف > تصاویری از ازدواج شاهد احمدلو کارگردان و بازیگر مشهور کشورمان

تصاویری از ازدواج شاهد احمدلو کارگردان و بازیگر مشهور کشورمان

شاهد احمدلو بازیگر و کارگردان سینما ازدواج کرد شاهد احمدلو تصویری از خود و همسرش را در صفحه شخصی اش منتشر کرده است و از شروع زندگی مشترکشان خبر داده است.با ما در نکته نیوز همراه ...

شاهد احمدلو

شاهد احمدلو بازیگر و کارگردان سینما ازدواج کرد

شاهد احمدلو تصویری از خود و همسرش را در صفحه شخصی اش منتشر کرده است و از شروع زندگی مشترکشان خبر داده است.با ما در نکته نیوز همراه باشید.

_____________نکته نیوز_____________

شاهد احمدلو به همراه همسرش

شــاهـد احـــمــدلو، (زاده 1353 در تهـــران) بازیگــر، کارگــردان، منــشی صحنه و مدیـــر جلوه های ویژه، است. پدر وی محـمـدولی احـمــدلو، بازیــگـر سیــنـــما و مدیــر تولیـــد است. وی دانشجوی رشـتـــه نقاشی در دانشــگـــاه هنـر بود که به خاطر حضور پدرش در سینـمــا، برای اولیـن بار در فیـــلم سرب – 1367 ساخـــته مسـعود کیـمـــیـــایی بازی کرد و این اولیــن تجربهٔ او در عرصه سیـنـما بود.

پس از آن، او در سه فیلم از آثـــار کیمـــیـــایـــی نقش آفـــریــنـــی کرد و بازیگـری را به صورت حرفه ای ادامـه داد. وی فیـلــم های کوتاه بسیـاری ساخــتـه که تعــدادی از آنها موفق به اخــذ جوایـز از جشنواره های داخـــلی و خارجی نیـز شده اند. شاهـــد احمــدلو، پس از مدتـــی تصــمــیم به ساخت فیـلمی داسـتانـــی از پشــت صحنــه ی یک فیلـم گرفت و فیــلـم پس از سکوت را که پشـــت صحنهـــٔ فیـــلم کاغـذ بی خط بود را ساخــت.

وی اولیـــن کارگـــردان ایــرانی بود که از پشت صحــنهـــٔ یک فیلم سینمـایــی، یک فیـــلـــم داســتـــانی خلــق می کنــد. شاهــد احـــمدلو تاکنون موفق به ساخــت دو فیلـــم بلـنـد سینـــمــایــی شده که اثر اولیه او (چند می گیری گریـــه کنـی) مورد استــقـــبـال تماشــاگـران و منـــتـــقدان قرار گرفت.

این بازیــگر و کارگــردان سیـــنمــا ازدواج کرده است. شاهــد احــمـــدلو تصویری از خود و همسرش را در صفـحــه شخــصی اش منتشــر کرده اســـت و از شروع زنــدگـــی مشـتــرکشــان خبر داده اســـت.

شاهد احمدلو

شاهد احمدلو

شاهد احمدلو و همسرش

آثار شاهد احدلو در مقام بازیگر:

سرب – 1367
دنـــدان مار – 1368
گروهبــان – 1369
چاووش – 1369
دره شاپرک ها – 1370
قافـــلـه – 1371
پایـــیــز بلـــنـد (مجموعه تلویزیونی) – 1372
فردا روز دیـگری اســت (مجموعه تلویزیونی) – 1372
نبـــردی دیـگــر (مجموعه تلویزیونی) – 1374-1373
حریـــف دل – 1375
سینمـا سگ (فیـــلم کوتاه) – 1379
باج خور – 1382
فیلــم سینمـــایـــی موش – 1386
سریـــال گشـت ویژه – 1395

شاهد احمدلو شاهد احمدلو

شاهد احمدلو و همسرش

شاهد احمدلو هم به جرگه متاهلین پیوست + تصاویر