ناحیه اصلی منو
ناحیه منو

| سایت خبری نکته نیوز

امروز : جمعه, ۲۴ آذر , ۱۳۹۶ ، ساعت : ۰۴:۳۰
مکان فعلی شما : صفحه اصلی / چهره های معروف > نوشته زیبای محسن کیایی برای دهمین سالگرد ازدواج با عشقش

نوشته زیبای محسن کیایی برای دهمین سالگرد ازدواج با عشقش

عاشقانه محسن کیایی برای دهمین سالگرد ازدواجشان محسن کیایی صفحه اینستاگرامش را با انتشار تصویری از خودش و همسرش و تبریکی به مناسبت دهمین سالگرد ازدواجشان به روز کرد.در ادامه این مطلب از بخش بازیگران نکته ...

محسن کیایی

عاشقانه محسن کیایی برای دهمین سالگرد ازدواجشان

محسن کیایی صفحه اینستاگرامش را با انتشار تصویری از خودش و همسرش و تبریکی به مناسبت دهمین سالگرد ازدواجشان به روز کرد.در ادامه این مطلب از بخش بازیگران نکته نیوز با ما همراه باشید.

______________نکته نیوز______________

محسن کیایی با همسرش 10 ساله شد

نقـــش پر از شیـطـــنــت محسن کیـایـی را همـــه مخـــاطــبـــان سیــنمــا در فیـلــم سیـنمایـــی بارکـد به یاد دارنـــد. زمـــانـی که او را در نقش براتـــعلی سریال پرده نشـین دیـدیم از ایـــفـــای دو نقش متــفـــاوت در این دو فیـــلـم حیـــرت زده شدیم . محــســن کیایــی برادر مصـطفی کیایـــی کارگردان سینـمــا اسـت و در بسـیــاری از کارهای برادرش به ایـــفای نقــش پرداخـــتـه است.

محـــســـن کیایـی با انــتشار تصویری از خودش در کنـــار همــسرش دهــمـــیـن سالــگرد ازدواجـــشان را تبریک گفـــت.

محسن کیایی با انتشار این عکس نوشت :

محسن کیایی

محسن کیایی و همسرش

ده سال گذشت …. مبارک بودی و مبارک بمونی برام…

با محسن کیایی بیشتر آشنا شوید

مـــحـــسن کیایــی در پرده نشین در نقـش براتـــعــلی تجــربـــه متـفاوتی کسب کرد و در نقـــشی جدیـد ظاهر شد . کیایـــی بازی در سینـما را با فیـلم «بعـد از ظهــر سگی سگی» و در تلویزیون با سریال «راه در رو» آغـــاز کرد.

محسن کیایی

محسن کیایی و همسرش

حـضور او در سریــال راه دور سعیـــد آقــاخـــانــی موجب شناخـــته شدن او در بیـن مردم شد، او در چنـــد کار سینـمایــی نیــز حضور فعالی داشــتـــه اســت اما نقـش او بعـنوان روحانـی در سریــال پرده نشـیــن موجب محـبوبیــت وی شد. یک روز بخــصوص یکی از جدیدتــرین فیــلم های محــسـن کیـایی به کارگـردانـــی همـــایون اســعـدیان اســت.

محسن کیایی

محسن کیایی در نقش براتعلی در پرده نشین

ســـهیــلــا امیــرحـسیـــنــی عکاس و گریـــمور همـسـر محســـن کیـایـی اســت . محـســـن کیــایی در گفـــتگویی دربـــاره همـسرش گفـــتــه بود :همسرم مشوق خیـلی خوب من در کارهــای هنـری است و در خلـــق فیـــلمــنـامــه هایـــم هم سهم زیـــادی دارد، چون خودش هم دســـت به قلم اسـت.

محسن کیایی

محسـن کیایی و برادرش مصطفی در خندوانه

مصـطــفی کیــایی برادر محـسـن کیـــایی در 22 بهــمـن 1355 در کرج متولد شد. کارگـردان و فیـلـــمـــنامه نویس استفـارغ الـتحـــصـیــل رشته فیلم سازی در مقــطع کارشنـاسی در سال 1381 است،تهــیه کنـندگی نیز میـکند. محســن کیـایـی در اغـلب فیــلـــم های برادرش به ایــفــای نقش پرداخــت.

محسن کیایی

محسن کیـایی و همسرش

دلبری محسن کـیایی از همسرش با اینستا پست جدیدش