ناحیه اصلی منو
ناحیه منو

| سایت خبری نکته نیوز

امروز : دوشنبه, ۲۰ آذر , ۱۳۹۶ ، ساعت : ۲۰:۵۰
مکان فعلی شما : صفحه اصلی / چهره های معروف > پوستر زیبایی که به یاد مرحوم مریم میرزاخانی طراحی شده است + عکس

پوستر زیبایی که به یاد مرحوم مریم میرزاخانی طراحی شده است + عکس

طراحی پوستر به یاد مریم میرزاخانی به مناسبت گرامیداشت یاد مریم میرزاخانی بانوی نابغه ایرانی پوستری با تصویر این بانوی نابغه ریاضی طراحی شد.در ادامه این مطلب از نکته نیوز با ما همراه باشید. _______________نکته نیوز_______________ پوستری به ...

مریم میرزاخانی

طراحی پوستر به یاد مریم میرزاخانی

به مناسبت گرامیداشت یاد مریم میرزاخانی بانوی نابغه ایرانی پوستری با تصویر این بانوی نابغه ریاضی طراحی شد.در ادامه این مطلب از نکته نیوز با ما همراه باشید.

_______________نکته نیوز_______________

پوستری به یاد مریم میرزاخانی طراحی شد

مریم میرزاخـانی بانوی ایرانی نابغه در رشته ریاضی بود که چند روز پیش به دلیل بیماری سرطان از دنیا رفت . برای گرامیداشت یاد این بانوی ایرانی پوستری با یاد او طراحی شده است که در ادامه تصویری زا آن را مشاهده میکنید

24 تیرماه مریم میرزاخانی ریاضیدان برجسته ایرانی که از چند روز قبل خبر ابتلای او به بیماری سرطان منتشر شده بود، در آمریکا فوت کرد.

طراحی کردن پوستری با یاد مریم میرزاخانی

بهزاد شیشه گران هنرمند نقاش و طراح گرافیک به مناسبت درگذشت این چهره برجسته علمی دنیا پوستری را طراحی و منتشر کرده است که در اختیار ما گذاشت. پوسترهای فرهنگی، اجتماعی این هنرمند در زمره آثار بدون سفارش اوست و پیش از این پوسترهای بسیاری را به مناسبت های مختلف ملی و جهانی طراحی کرده است.

مریم میرزاخانی

پوستری که به ستایش مریم میرزاخانی طراحی شد

وی درباره میرزاخـانی در متن کوتاهی نوشت:این پوستر را در ستایش مریم میرزاخانی، ریاضیدان برجسته ایرانی طراحی کردم. مریم میرزاخانی ریاضیدان ایرانی و استاد دانشگاه استنفورد، تنها زن و تنها ایرانی برنده مدال فیلدز، برنده مدال طلای المپیاد جهانی ریاضی در سال های 1994 (هنگ کنگ) و 1995 (کانادا) و نخستین دختری بود که در المپیاد ریاضی ایران طلا گرفت و همچنین نخستین دانش آموز ایرانی بود که دو سال مدال طلا گرفت. به عنوان یکی از ده ذهنِ جوان برگزیده سال 2005 از سوی نشریه پاپیولار ساینس در آمریکا و ذهن برتر در رشته ریاضیات تجلیل شد. یاد و نامش برای همیشه سبز.

 پوستر زیبایی که به یاد مرحوم مریم مـیرزاخانی طراحی شده است