ناحیه اصلی منو
ناحیه منو

| سایت خبری نکته نیوز

امروز : چهارشنبه, ۲۲ آذر , ۱۳۹۶ ، ساعت : ۰۱:۲۶
مکان فعلی شما : صفحه اصلی / چهره های معروف > اشتباه این خبرنگار موجب ناراحتی عاطفه رضوی شد

اشتباه این خبرنگار موجب ناراحتی عاطفه رضوی شد

گلایه عاطفه رضوی از یک خبرنگار عاطفه رضوی با انتشار پستی در اینستاگرامش از یک شبه خبرنگار که صحبت های او را به اشتباه چاپ کرده بود گله کرد.در ادامه این مطلب از بخش بازیگران نکته ...

گلایه عاطفه رضوی از یک خبرنگار

عاطفه رضوی با انتشار پستی در اینستاگرامش از یک شبه خبرنگار که صحبت های او را به اشتباه چاپ کرده بود گله کرد.در ادامه این مطلب از بخش بازیگران نکته نیوز همراه ما باشید.

_______________نکته نیوز_______________

شبه خبرنگاری که عاطفه رضوی را عصبانی کرد

عـاطـــفه رضوی بانوی هنــرمندی که همسر حســیـــن پاکــدل برادز مهدی پاکدل است با جدیدتـــریــن سریــال هایش در تلویزیون نظــیر کیمیــا و پرســـتــاران در یادهــا مانـدنـــی اسـت . این بازیگر کشورمان با انتـــشـــار پســـتـی در ایــنـــستاگرامـش از یک شبه خبـــرنگـار که حرفـــهــای او را به اشـتباه منــتشـــر کرد گله کرد.

عاطفه رضوی با انتشار این عکس در صفحه اینستاگرامش نوشت:

عاطفه رضوی

عاطفه رضوی بازیگر کشورمان

امــان از اصــرار بعـضــی دوستـــان عجول برای گفتـــگوی تلــفنی بدون آنـکــه درک شرایط کننــد یا ملاحـــظـه موقعـیـــت آدم را در لحـــظه تمــاس داشتـه باشـــنـد. دیـروز جوان خبـرنگـاری وقتـــی در خیابــان مشــغول خرید بودم زنگ زد و اصـرار اصـرار به گفتـــگو در مورد کاری را داشت که هنوز در مرحلـه تمریـن و آماده سازی است. من هر دری را که برای صحبـــت بستم او از پنـــجـــره سؤالی دیــگــر وارد شد. به ناچار و از سر ادب خلاصـــه و گذرا جوابش را دادم ولی دقیق و صحیـــح. بعـــد از قطـــع تمـاس به همــان شماره زنـــگ زدم تا بگویم قبل از انــتشار، متــن پیـاده شده را بفـــرستــد بخوانم، معلوم شد از یک دفــتـــر آژانـس مسـافـــرتی تمـــاس گرفــتــه است. امروز دیدم همــان صحبـــت کوتاه منـتـــشــر شده سرآپـــا غلـــط و کلاً حرفهــای من صدوهشـــتـاد درجـه برعکس شده است. من دقــیــقـــاً در جواب سؤالـش در مورد بازی در سینـمــا گفتــم دیــگر مگر مثــل گذشــته چند فیلـــم خوب ساخـته می شود و چه تعــدادش به من پیــشـنـهاد می شود و من شانـــس بازی در آنـها را دارم که بخواهـم انتخاب کنـــم. گفـتم اثـری که در حال تمـــریــن آنـــم موسیـــقی نمایش زنـمــرد به نویســـنـــدگـی و کارگـــردانــی کامــران رسول زاده و رهبری ارکـســـتر استاد فریدون شهــبازیان است ولی نوشته اســـت به کارگردانـــی علی شمس. علی شمـس عزیـز مشاور و درامــاتوژ کار اسـت نه کارگـــردان اثر. من هرگز نگفتــه و نمــی گویم به بخــش موسیـقـــایــی اثـر کار ندارم، مگـر می شود به ایـن بخـش مهـــم بی توجه بود، حرفم ایـن بود که من تمـرکـزم روی بازی خودم در بخش نمـایــش آن اسـت و می دانــم با تمرکز و اراده هنرمــنـــد صبوری مانـــند آقـــای کامـران رسول زاده و رهبـری جناب شهـبــازیـــان و اعـضای ارکسـتـر ملــی اثـــر درخشــانی به صحنـــه خواهـــد رفـت. و دست آخر ایـن که در ادامـه صحـبــت نوشتـــه است اجرای نمـایش شروع شده و دو اجـرای دیـــگـر در تالـــار وحدت دارد، درحالــی که اثــر “زنـمــرد” بیست سوم و بیست و چهــارم مرداد به صحـــنـه خواهد رفت.

عاطفه رضوی در سال 1347 در تهران متولد شد و بازیگـــر و چهره پرداز ایـــرانـی اســت. او دوره دو سالهٔ تئاتـــر را در تالار محــراب گذراند و سال 1365 به عنوان هنـــرجوی گریـم زیــر نظـــر عبدالـــله اسـکـــنـــدری شروع به کار نمود.

عاطفه رضوی

عاطفه رضوی در کنار همسر و دخترش

عاطــفه رضوی بازیـــگر نقـــش مهـــتاب مادر آرش در سریال کیمیا همـــسر حسـیـــن پاکـدل برادر مهدی پاکـدل اســـت.

ناراحتی عاطفه رضوی از رفتار نادرست یک خبرنگار