ناحیه اصلی منو
ناحیه منو

| سایت خبری نکته نیوز

امروز : پنجشنبه, ۲۷ مهر , ۱۳۹۶ ، ساعت : ۲۳:۲۷
مکان فعلی شما : صفحه اصلی / چهره های معروف > دلیل این که بهنوش بختیاری هیچ عکسی از عشقش منتشر نمی کند

دلیل این که بهنوش بختیاری هیچ عکسی از عشقش منتشر نمی کند

بهنوش بختیاری چرا عکسی از همسرش منتشر نمیکند؟! بهنوش بختیاری صفحه اینستاگرامش را با انتشار عاشقانه ای برای سالگرد ازدواجشان و توضیح علت منتشر نکردن عکس همسرش به روز کرد.در ادامه این مطلب از بخش بازیگران ...

بهنوش بختیاری

بهنوش بختیاری

بهنوش بختیاری چرا عکسی از همسرش منتشر نمیکند؟!

بهنوش بختیاری صفحه اینستاگرامش را با انتشار عاشقانه ای برای سالگرد ازدواجشان و توضیح علت منتشر نکردن عکس همسرش به روز کرد.در ادامه این مطلب از بخش بازیگران نکته نیوز با ما همراه باشید.

_____________نکته نیوز_____________

عاشقانه بهنوش بختیاری برای سالگرد ازدواجشان

بـهـــنوش بختــیــاری بازیگر طنـــازی که در آثار طنــز نام او در کنار هنرمندانی بی نظیر ایــن رشتـــه همیشه میـــدرخشد . این بانوی بازیــگر کشورمـــان با انتـــشـار پستی در صفـحـــه ایـــنسـتـــاگرامـش عاشـقانه ای به منــاسـبت دهـــمین سالگـرد ازدواجش نوشت و درباره علت عدم انتـــشــار عکـــســی از همـسرش توضیـح داد.

بهنوش بختیاری با انتشار این عکس در اینستاگرامش نوشت:

بهنوش بختیاری

بهنوش بختیاری در دهمین سالگرد ازدواجش

دهــمـــین سالــگـرد ازدواجـم مبارک…. مثــل همــیـــشه عاشــقم مثـل روز اول…. تمـــام بدنم یخ میـکنه میـــبینمش فرازونشیـب زیاد بود امـــا عشــق ما باقـی ماند افــتخـــارمــیـکـنـــم که همــسرتو هســتم مردی که از همـه چیزم بخاطـــرش میــگذرم شیــرین تریـن خاطره زنــدگــیم رو تو به من بخـــشیدی تو از همـه دنیــا بیــشتر به من مهربــانـــی کردی رازدارم بودی سنـــگ صبورم بودی ای امـــنیــت من….جونم فدای تو…..محمـــدرضـــای من پی نوشت:برای چندمـین بار میــگـم که همـــسـر بنــده علاقــه ای به انـتشار عکسشون در فضای مجازی ندارن…..وگرنـــه برای من افـــتـخاریـه که صفـحـه ام با عکـس ایشون مزین شود….برای همه ارزوی داشتــن عشــق میــکنـم….که چیــزی دراین جهان لذتـبـخــش تر از عشـقنیسـت.

بهـنوش بخـتیـــاری در تیـــرمـاه سال 1378 با محمدرضا آرین نویســنـده کارهــای طنز مهــران مدیـــری ازدواج کرده اســـت.

بهنوش بختیاری

بهنوش بختیاری بازیگر کشورمان

بـــهـــنوش بخـتـیاری در سال 1375 در مجــموعه هوای تازه ساخته آقای محمــد رحـــمانـــیـان بازیگـــر ی را آغـــاز کرد و به عرصه جدیـدی در دنیای سیــنمـا وارد شد و از چنـــد مجموعه داســتـــانــی تلویزیون ی پربینــنده مانـــند شبـــهــای برره (در نقــش لیلون) و زندگــی به شرط خنــده در میان مردم به محــبوبیت رسیـــد. بهنوش بختـیـــاری که روزهای آخر سال 95 از مادر شدنش در نوروز 96 خبــر داده بود بالــاخره صاحب فرزنــد شد و دخـــتـری را به فرزنـــد خوانــدگی قبول کرده اســت.

دهمین سالگرد ازدواج بهنوش بختیاری / تمام بدنم یخ میکنه میبینمش