ناحیه اصلی منو
ناحیه منو

| سایت خبری نکته نیوز

امروز : دوشنبه, ۲۴ مهر , ۱۳۹۶ ، ساعت : ۲۱:۵۰
مکان فعلی شما : صفحه اصلی / چهره های معروف > تازه ترین تصاویر منتشر شده از سریال طنز پایتخت 5

تازه ترین تصاویر منتشر شده از سریال طنز پایتخت 5

جدیدترین تصاویر از سریال پایتخت 5 جدیدترین تصاویر از سریال پایتخت 5 با بازی محسن تنابنده ، علیرضا خمسه و ریما رامین فر منتشر شد که در ادامه مشاهده میکنید.در ادامه با ما همراه باشید. ___________________نکته نیوز___________________ خبرهایی ...

پایتخت 5

پایتخت 5

جدیدترین تصاویر از سریال پایتخت 5

جدیدترین تصاویر از سریال پایتخت 5 با بازی محسن تنابنده ، علیرضا خمسه و ریما رامین فر منتشر شد که در ادامه مشاهده میکنید.در ادامه با ما همراه باشید.

خبرهایی جدید از سریال پایتخت 5

سریــال پرمخاطــب پایتخـــت 5 که لحـظـه شمــاری مخاطــبـانش برای شروع ایــن سریال همــچنــان ادامه دارد با پایـــان یافــتن تصویربــرداری آن آمــاده نمـــایش خواهــد شد . تصــاویر جدیـدی از ایـن سریــال به دســـتمــان رسیـده است که در اختـیارتان قرار میـدهـــیم.

مجـــموعه تلویزیونی «پایتخت 5» در حالـی مرحــلـه فیـــلـمبـــرداری را در شمـال کشور پشت سر می گذارد که تصویربـرداری سکانـسـهـــای هواپـــیمـایی این سریال ادامه داد.

به تازگـی تصاویر کروماکی ایـــن فیــلم شروع به ضبـط شده اسـت، ایــن در حالــی است که بســـیاری از رســـانـــه ها خبر از اتـــمـــام ضبـط تصـاویر کروماکـی این فیلــم را داده بودنـــد.

پایـتخــت 5 نام مجــموعه ای تلویزیونی اســت که فصل اول آن نوروز 90 به کارگردان سیــروس مقدم و تهـیـه کننـدگی الهــام غفوری به روی آنــتـــن رفت.

مقـــام معـظم رهــبـــری دربـــاره این فیـلـــم فرمودنـد:«یک تکــه هایـی از ایـــن کار شمـا را دیـدم. … «پایتخـت». خیـــلـــی خوب بود. یک فیلـم ایـــرانـی. من همیـشه اعتـــراضــم به هنرمنـــدان ایـن اســـت که حتــی دیـــالوگ ها را از روی کپی های فرنــگی انتـخاب می کنـیـد. این، خب خیـلـــی غلــط و بد اســت. سریــال «پایـــتـخت» یک فیـلـــم ایـــرانیِ کامل و درســت اســـت».

تصاویر جدید از سریال پایتخت 5

 پایتخت 5 پایتخت 5 پایتخت 5

تازه ترین تصاویر منتشر شده از سریال طنز پایـتخت 5