ناحیه اصلی منو
ناحیه منو

| سایت خبری نکته نیوز

امروز : یکشنبه, ۲۶ آذر , ۱۳۹۶ ، ساعت : ۰۴:۰۵
مکان فعلی شما : صفحه اصلی / چهره های معروف > عشق و حال شبنم فرشادجو در جزیره زیبا و دوست داشتنی کیش

عشق و حال شبنم فرشادجو در جزیره زیبا و دوست داشتنی کیش

شبنم فرشادجو درحال غواصی کردن در کیش + تصاویر شبنم فرشادجو بازیگر سریال درحاشیه صفحه اینستاگرامش را با انتشار تصاویری از غواصی کردن در جزیره کیش به روز کرد.در ادامه این مطلب از بخش بازیگران نکته ...

شبنم فرشادجو

شبنم فرشادجو درحال غواصی کردن در کیش + تصاویر

شبنم فرشادجو بازیگر سریال درحاشیه صفحه اینستاگرامش را با انتشار تصاویری از غواصی کردن در جزیره کیش به روز کرد.در ادامه این مطلب از بخش بازیگران نکته نیوز همراه ما باشید.

________________نکته نیوز________________

غواصی کردن به سبک شبنم فرشادجو

شــبنـــم فرشادجو بازیــگـــر نقـــش هالـــه در سریـال درحاشـــیه ساخـــتـه مهـــران مدیـــری سفـــری به جزیـره کیش داشــتــه و در آنجا به غواصی پرداخـــته اســت. ایــن بازیــگر کشورمان صفــحه ایــنســتــاگـرامـش را با انتـــشار تصــاویری از غواصـی کردن در جزیره کیش به روز کرد.

شـبنم فرشادجو این تصاویر را در اینستاگرامش منتشر کرد

    شبنم فرشادجو شبنم فرشادجو شبنم فرشادجو شبنم فرشادجو

غواصی کردن شبنم فرشادجو در کیش

شبـنـــم فرشـــادجو از جمــلـــه بازیـــگـــرانـــی است که سالــهاســت در تئاتـر فعالـــیـت دارد و همیـن عقبـه تئاتـری در کنـــار تحـصـیـل آکـادمیـــک هنر نمــایش اسـت که باعـــث شده او در سینـــما و تلویزیون نیز به یک بازیگر قابل اعـتمـــاد برای تمامـــی کارگـــردانـان بدل شود.

شبنم فرشادجو

شبنم فرشـادجو بازیگر سریال درحاشیه

مادر ساده لوح و حراف مجـموعه شوخی کردم، افـــســر نیـروی انتــظامـی سریـال شاهگوش و سرپـرسـتار و خواهـــر سربه هوای سیامک انصـاری در مجـموعه درحاشـــیـه باعــث محبوبیت فرشـــادجو در بین مخاطبـــان عام شده است.

تصاویری ببینید از غواصی شـبنم فرشادجو در جزیره زیبای کیش