ناحیه اصلی منو
ناحیه منو

| سایت خبری نکته نیوز

امروز : شنبه, ۲۵ آذر , ۱۳۹۶ ، ساعت : ۰۵:۱۷
مکان فعلی شما : صفحه اصلی / چهره های معروف > تصاویری از جشن تولد 37 سالگی نیوشا ضیغمی بازیگر محبوب کشورمان

تصاویری از جشن تولد 37 سالگی نیوشا ضیغمی بازیگر محبوب کشورمان

جشن تولد 37 سالگی نیوشا ضیغمی نیوشا ضیغمی بازیگر جوان سینما و تلویزیون کشورمان امروز 18 تیرماه 96 تولد 37 سالگی اش را جشن گرفت.در این مطلب از بخش بازیگران مجله نکته نیوز همراه ما باشید. ____________________نکته ...

نیوشا ضیغمی

جشن تولد 37 سالگی نیوشا ضیغمی

نیوشا ضیغمی بازیگر جوان سینما و تلویزیون کشورمان امروز 18 تیرماه 96 تولد 37 سالگی اش را جشن گرفت.در این مطلب از بخش بازیگران مجله نکته نیوز همراه ما باشید.

____________________نکته نیوز____________________

نیوشا ضیغمی بازیگر کشورمان 37 ساله شد

نـــیوشا ضیغــمی بازیــگـری که با فیلم در چشم باد و با نقــشی متفــاوت از بازی های امـــروزش در بیـــن مردم به شهـــرت و محـبوبیت رسیـــد و پس از آن موفقـیــت هایش در سیـنمــا ادامه پیـدا کرد.

در 18 تیر ماه سال 1359 نیوشا ضیغــمــی در تهــران به دنـیا آمـد و محـــســـن ضیغــمــی و فهیــمــه رســـتــم پور پدر و مادر این هنرمـــنـــد کشورمـان هستــنـــد و خواهـرش روشا ضیــغمی از بازیـــگرانی اســـت که با نیوشا ضیغــمی در فیلـــم کوتاه چهار به کارگـــردانــی پیــمــان عبـــاسی هم بازی بود.

نیوشا ضیـــغمــی در کنار دوستانش جشن تولد 37 سالگی اش را جشن گرفت.

نیوشا ضیغمی

جشن تولد نیوشا ضیغمی بازیگر کشورمان

آرش پولادخـان همسر نیوشا ضیـــغمـــی متولد شهـر اصفهان است و شغل او تجارت نقره میـبـــاشـــد.

نیوشا ضیغمی

نیوشا ضیغمی در کنار همسرش آرش پولاد خان

هــمســر نیوشا ضیغـــمی درباره نحوه آشـــنایــی و ازدواجشان گفـت :من مدت ها قبـل از ایـنـــکه با نیوشا آشنا شوم دوست داشتـم با او ازدواج کنم و یک جورایــی او را همـــسـر آیـــنــده خودم می دیـدم امــا تنهــا دلشوره ام این بود که نیوشا با تصویری که از او در کارهایش می بیـــنـــم فاصله داشـــتـــه باشـــد، از طرفی دوست نداشتـم که صرفاً به او به عنوان یک هوادار نزدیــک شوم به همـیــن خاطر کلـــی دودوتا چهارتـــا کردم تا بالاخـــره به این نتـــیـجـــه رسیـــدم تا از طریـق سرمـــایه گذاری در فیلـمـی به او نزدیــک شوم که خوشبـخــتـانه این اتـفــاق افتـاد امــا نکــتــه مهم در مورد او این بود که به مراتـب از آنـــچه که فکر می کردم صادق و مهربــان تر بود.

نیوشا ضیغمی

نیوشا ضیغمی در کنار همسرش آرش پولاد خان

نـیوشا ضیغـمی با شرکــت در کلـــاس های آزاد بازیـــگری کانون سینــمـــاگــران جوان بازیـــگـــری را فراگرفت وبلافـاصـلـه بعداز فارغ الـتـــحصــیلــی ازایـــن کلاس ها در مجموعهــٔ تاریخـی در چشم باد نقـش یک دختــر روستـایی را ایـفــا کرد. نیوشا ضیــغمـــی سپــس در اولین تجـــربـــه سیـنـمـایـــی خود در فیلــم تردسـت به کارگـردانــی محــمـدعلی سجــادی ایـــفای نقـــش کردو همـیـن فیلم سبــب همـکـاری دوباره ضیــغمـی و محمــد علـــی سجادی در فیــلم شوریـــده گشـــت. وی برای فیلـــم حس پنهـان در بیســـت ششمـــیــن جشــنواره فیلـم فجــر به طور مجمدد نامـــزد دریافت سیـــمرغ بلورین جشـنواره شد. ضیغمـی بعد از اکـــران اخـــراجـی ها پلــه های طرقــی را به سرعـت پی نمود و در سال های 86 و 87 با فیــلم های قرنـطـیـــنـــه، تلـــافـی و توفیق اجباری جای خود را در سیـــنــمـا به عنوان یک ستـاره و سوپرستار تثـــبیت کرد.

نیوشا ضیغمی

نیوشا ضیغمی در کنار همسرش آرش پولاد خان

نیوشا ضیغمی به همراه کیک تولد 37 سالگی اش