ناحیه اصلی منو
ناحیه منو

| سایت خبری نکته نیوز

امروز : دوشنبه, ۳۰ بهمن , ۱۳۹۶ ، ساعت : ۲۳:۲۱
مکان فعلی شما : صفحه اصلی / فیلم و کلیپ و صوت > تصاویر از گردان جهاد نکاح داعش

تصاویر از گردان جهاد نکاح داعش

دو گردان زنانه به نام های “الخنساء” و “ام الریان” بین ۱۸ تا ۲۵ سال دارند و در ازای فعالیت های خود ماهانه ۲۵ هزار لیر سوری معادل ۲۰۰ دلار آمریکا در خدمت داعش هستند. ...

دو گردان زنانه به نام های “الخنساء” و “ام الریان” بین ۱۸ تا ۲۵ سال دارند و در ازای فعالیت های خود ماهانه ۲۵ هزار لیر سوری معادل ۲۰۰ دلار آمریکا در خدمت داعش هستند. قبلا ادعا شده بود که این گردان تنها برای تفتیش زنان تشکیل شده است. گروه تروریستی داعش اعلام کرده که این دو گردان برای بازرسی زنان تشکیل شده است اما شرط پیوستن زنان به این دو گردان این است که مجرد باشند و سن آنها بین هجده تا بیست و پنج سال باشد جدیدا ادعاهایی مطرح شده که این گروه بر خلاف ادعاهایی که درباره اسلام مطرح می کنند به جادوگری نیز می پردازد تا با جادو کردن اعضای خود آنها را به وحشی های انسان نما تبدیل کنند.  

1   

[jwplayer mediaid=”67051″]

نظرات شما

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

  بیان می گوید :

  وهابیان همیشه نسبت به ازدواج موقت در شیعه اعتراض داشتند و انرا فحشا می دانستند حالا فحشا واقعی را به اسم جهاد نکاح عمومی کردند

  بیان می گوید :

  مانند روز روشن است که گروهک های ساخته شده دست اسراییل و انگلیس و امریکا از وهابیت تا داعش نه تنها بوی از اسلام نبرده اند بلکه بوی از انسانیت هم نبرده اند بلکه بر اساس قرآن کریم اینها از حیوان هم پست تر هستند .

  بیان می گوید :

  بهترین دلیل عقلی برای اثبات باطل بودن وهابیت تا داعش رفتار دور از انسانیت آنها با سایر انسانهاست. بر اساس فرمایش امام حسین ( ع ) اگر دین ندارید حداقل آزاده باشید.