ناحیه اصلی منو
ناحیه منو

| سایت خبری نکته نیوز

امروز : یکشنبه, ۲۹ بهمن , ۱۳۹۶ ، ساعت : ۰۹:۰۶
مکان فعلی شما : صفحه اصلی / دسته‌بندی نشده > آب و هوای تهران در روز آینده

آب و هوای تهران در روز آینده

کارشناس هواشناسی گفت: سامانه جدید بارشی از فردا چهارشنبه در غرب و شمال غرب کشور فعالیت خود را آغاز می‌کند. اتاق خبر ۲۴: مدیرکل پیش‌بینی سازمان هواشناسی کشور با بیان اینکه دمای تهران فردا به «منفی ۳ ...

کارشناس هواشناسی گفت: سامانه جدید بارشی از فردا چهارشنبه در غرب و شمال غرب کشور فعالیت خود را آغاز می‌کند.

دمای تهران فردا به منفی ۳ درجه می‌رسد/ ورود سامانه جدید بارشیاتاق خبر ۲۴: مدیرکل پیش‌بینی سازمان هواشناسی کشور با بیان اینکه دمای تهران فردا به «منفی ۳ درجه» می‌رسد، گفت: شدت بارشهای برف و باران در روز پنجشنبه در تهران، کرمانشاه، لرستان،‌ ایلام، خوزستان، چهارمحال و بختیاری آذربایجانها، همدان مرکزی، قزوین و البرز است.

احد وظیفه درباره وضعیت جوی سه روز آینده کشور اظهار کرد: سامانه بارشی که در روزهای گذشته وارد کشور شده بود امروز رفته‌رفته از شمال شرق خارج خواهد شد و از فردا چهارشنبه سامانه جدیدی در غرب و شمال غرب کشور فعالیت خود را آغاز می‌کند.

وی افزود: با ورود سامانه بارشی جدید بارشهای باران و برف در غرب، شمال‌ غرب، مرکز، زاگرس و البرز فعالیت خواهد کرد.

وظیفه با بیان اینکه بارشهای ایجاد شده از این سامانه بارشی تا آخر هفته در کشور به وقوع می‌پیوندد، تصریح کرد: این سامانه بارشی ابتدا در غرب، سپس در مرکز و رفته‌رفته به جنوب غرب و شمال شرق کشور خواهد رسید.

مدیرکل پیش‌بینی و هشدار سازمان هواشناسی کشور خاطرنشان کرد: شدت بارشهای برف و باران در روز پنجشنبه در استانهای کرمانشاه، لرستان،‌ ایلام، خوزستان، چهارمحال و بختیاری آذربایجانها، همدان مرکزی، قزوین، البرز و تهران رخ خواهد داد.

وظیفه افزود: بارشهای باران و برف در روز جمعه در استانهای کرمانشاه لرستان، چهارمحال و بختیاری، ایلام، خوزستان، زنجان، قزوین، البرز، تهران، سمنان، کردستان، همدان، مرکزی، گیلان، مازندران، گلستان، خراسان شمالی و خراسان رضوی به وقوع می‌پیوندد.

وی با بیان اینکه امروز هوای تهران به ۷ درجه بالای صفر رسید، گفت: صبح امروز دمای تهران به صفر رسید و فردا صبح نیز دمای هوای تهران به ۳ درجه زیر صفر خواهد رسید و یخبندان ایجاد خوادهد شد.

وی تبریز را با دمای هوای ۱۱ درجه زیر صفر سردترین و بندرعباس را با دمای ۲۵ درجه بالای صفر گرمترین نقاط کشور اعلام کرد.