ناحیه اصلی منو
ناحیه منو

| سایت خبری نکته نیوز

امروز : دوشنبه, ۳۰ بهمن , ۱۳۹۶ ، ساعت : ۲۳:۳۲
مکان فعلی شما : صفحه اصلی / دسته‌بندی نشده > برخورد قاطع و جدی با تخلف انتخاباتی کاندیداهای انتخابات ریاست جمهوری

برخورد قاطع و جدی با تخلف انتخاباتی کاندیداهای انتخابات ریاست جمهوری

برخورد قاطع و جدی با تخلف انتخاباتی کاندیداهای انتخابات ریاست جمهوری دادستان رامهرمز اعلام کرد با هرگونه تخلف انتخاباتی از سوی هواداران نامزدهای انتخابات سال جاری برخورد خواهد شد.با ما همراه باشید. به گزارش خبرنگار نکته نیوز؛ ...

برخورد قاطع و جدی با تخلف انتخاباتی کاندیداهای انتخابات ریاست جمهوری

برخورد قاطع و جدی با تخلف انتخاباتی کاندیداهای انتخابات ریاست جمهوری

دادستان رامهرمز اعلام کرد با هرگونه تخلف انتخاباتی از سوی هواداران نامزدهای انتخابات سال جاری برخورد خواهد شد.با ما همراه باشید.

به گزارش خبرنگار نکته نیوز؛ علیرضا قاسمی نژاد، دادستان رامهرمز تصریح کرد: با توجه به انتخابات پیش روی ریاست جمهوری و شوراهای اسلامی شهر و روستا با هر گونه تخلف انتخاباتی از سوی طرفداران کاندیداها برخورد می شود.

وی بیان داشت: با توجه به تایید نهایی کاندیداهای انتخابات ریاست جمهوری و فعال شدن برخی ستادهای انتخاباتی در این شهرستان روز سه شنبه مدیران برخی از این ستادها به ستاد پیشگیری از جرایم و تخلفات انتخاباتی دعوت شدند و تذکرات قانونی از سوی اعضای ستاد جهت انجام تبلیغات به آنان داده شد.

قاسمی نژاد اظهار کرد: در این نشست مقرر شد تبلیغات تمامی ستادهای ریاست جمهوری علاوه بر ستادها بصورت در محلهای دیگر با تعیین شهرداری اقدام به نصب بنر نمایند.

دادستان رامهرمز افزود: با توجه به عدم هماهنگی در تبلیغات و افتتاح ستادهای فرعی دکتر روحانی در شهرستان و بدون هماهنگی با ستاد مرکزی مقرر شد از طریق نیروی انتظامی تمامی افراد و مسئولین ستادهای این کاندیدا دعوت شوند تا جهت هماهنگی با ستاد مرکزی شهرستان اقدام به ایجاد ستاد نمایند.

وی خاطرنشان کرد: تعدادی تخلف از طرف برخی طرفداران کاندیداها گزارش شده است که دستورات لازم به ضابطان قضائی داده شده تا طبق قانون با این تخلفات برخورد شود.

علیرضا قاسمی نژاد اذعان داشت: با توجه به اعلام نهائی افراد تایید صلاحیت شده شوراهای اسلامی شهر این افراد نیز به جلسه یا شده دعوت و تذکرات لازم به آن ها داده شد که طبق قانون تبلیغات نمایند.