دانلود نرم افزار ایرانی پخش زنده شبکه های سیما”Live IRIB” با لینک مستقیم Reviewed by Momizat on . اگر دوست دارید در گوشی و یا تبلت اندرویدی خود به مشاهده شبکه های سیما بپردازید حتما نرم افزار ایرانی Live IRIB را دانلود کنید.     به گزارش نکته نیوز به نقل از اگر دوست دارید در گوشی و یا تبلت اندرویدی خود به مشاهده شبکه های سیما بپردازید حتما نرم افزار ایرانی Live IRIB را دانلود کنید.     به گزارش نکته نیوز به نقل از Rating:
شما اینجا هستید: خانه » دانلود نرم افزار » دانلود نرم افزار ایرانی پخش زنده شبکه های سیما”Live IRIB” با لینک مستقیم

دانلود نرم افزار ایرانی پخش زنده شبکه های سیما”Live IRIB” با لینک مستقیم

اگر دوست دارید در گوشی و یا تبلت اندرویدی خود به مشاهده شبکه های سیما بپردازید حتما نرم افزار ایرانی Live IRIB را دانلود کنید.

545
 
 
به گزارش نکته نیوز به نقل از باشگاه خبرنگاران، Live IRIB یک نرم افزار ایرانی می باشد که با آن می توانید تمامی شبکه های سیما را روی تلفن همراه و یا تبلت اندرویدی خود ببینید با این نرم افزار می توانید به سه حالت کیفیت پایین، کیفیت متوسط، کیفیت بالا و کیفیت ثابت شبکه های سیما را مشاهده کنید.

توجه داشته باشید که برای مشاهده زنده شبکه های سیما حتما باید اینترنت پر سرعت داشته باشید و برنامه MX Player یا Daroon Player روی گوشی یا تبلت اندرویدی شما نصب باشد.

 
 
مشخصات فایل دانلود:
حجم: ۳۹۵ کیلوبایت
نسخه: ۱.۰
اجرا در: اندروید ۲.۳ و بالاتر

درباره نویسنده

تعداد نوشته ها : 18114

ارسال یک دیدگاه

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.