دانلود فایل های درایور های انواع لپ تاپ / laptop Drivers Reviewed by Momizat on .   دنیای رو به جلوی امروزه ما را وادار نموده است که همواره و در همه جا به اطلاعات و منابع مهم مورد نیازمان، دسترسی داشته باشیم  و بالطبع، مظهر این دسترسی به   دنیای رو به جلوی امروزه ما را وادار نموده است که همواره و در همه جا به اطلاعات و منابع مهم مورد نیازمان، دسترسی داشته باشیم  و بالطبع، مظهر این دسترسی به Rating:
شما اینجا هستید: خانه » اسلایدشو » دانلود فایل های درایور های انواع لپ تاپ / laptop Drivers

دانلود فایل های درایور های انواع لپ تاپ / laptop Drivers

دانلود فایل های درایور های انواع لپ تاپ / laptop Drivers

 

دنیای رو به جلوی امروزه ما را وادار نموده است که همواره و در همه جا به اطلاعات و منابع مهم مورد نیازمان، دسترسی داشته باشیم  و بالطبع، مظهر این دسترسی به منابع اطلاعاتی که همانا کامپیوتر ها باشند نیز  می بایست همواره در دسترس باشد از اینجاست که یکی از مظاهر تکنولوژی مدرن، یعنی لپ تاپ ها ظهور می کنند.
Laptop یکی از انواع متفاوت کامپیوتر های موجود است. این نوع از کامپیوترها دارای قدرت محاسباتی و عملیاتی نظیر کامپیوتر های شخصی می باشند. با توجه به ویژگی های متعدد این نوع از کامپیوترها خصوصاً قابلیت حمل، می توان آنها را در موارد متفاوت و به صورت فرامکانی استفاده کرد و به همین دلیل امروزه بسیار مورد توجه کاربران کامپیوتر قرار گرفته و پرکاربرد شده اند.

بسیاری از کاربران به دلیل گم شدن سی دی حاوی درایور های سخت افزار لپ تاپ خود و یا نیاز به نصب درایور جدید جهت استفاده هرچه بهتر از دستگاه خود نیاز به دانلود آخرین نسخه درایور های لپ تاپ خود دارند. از این رو لینک دانلود درایور انواع لپ تاپ های موجود را در اینجا فراهم آورده ایم.

دانلود درایور لپ تاپ اپل / Apple
دانلود درایور لپ تاپ ایسر / Acer
دانلود درایور لپ تاپ ایسوس / Asus
دانلود درایور لپ تاپ دل / Dell
دانلود درایور لپ تاپ فوجیتسو / Fujitsu
دانلود درایور لپ تاپ گیت وی Gateway
دانلود درایور لپ تاپ اچ پی hp
دانلود درایور لپ تاپ آی بی ام / لنووو IBM / Lenovo
دانلود درایور لپ تاپ ام اس آی /  MSI
دانلود درایور لپ تاپ سامسونگ / SAMSUNG
دانلود درایور لپ تاپ سونی /  SONY
دانلود درایور لپ تاپ توشیبا / Toshiba

درباره نویسنده

تعداد نوشته ها : 18114

دیدگاه (29)

ارسال یک دیدگاه

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.