ناحیه اصلی منو
ناحیه منو

| سایت خبری نکته نیوز

امروز : یکشنبه, ۲۶ آذر , ۱۳۹۶ ، ساعت : ۰۹:۵۶
مکان فعلی شما : صفحه اصلی / دانلود نرم افزار > دانلود 3 بازی زیبا مخصوص گوشی های آندروئید

دانلود 3 بازی زیبا مخصوص گوشی های آندروئید

بازی های تلفن همراه از جمله وسیله های سرگرمی این روزهای بسیاری نوجوانان و حتی بزرگسالان است. این بازی ها می توانند گزینه های بسیار خوبی برای پر کردن اوقات فراغت باشند. این روزها بسیاری از ...

بازی های تلفن همراه از جمله وسیله های سرگرمی این روزهای بسیاری نوجوانان و حتی بزرگسالان است. این بازی ها می توانند گزینه های بسیار خوبی برای پر کردن اوقات فراغت باشند.

این روزها بسیاری از کاربران مویایل از دستگاه هایی با سیستم عامل های آندروئید استفاده می کنند و حتی تلفن های هوشمند ملی مانند انواع گوشی های GLX نیز از این سیستم عامل استفاده می کنند.

 

فرار مادربزرگ عصبانی

مادربزرگ عصبانی ما تحت تعقیب یک دایناسور عصبانی قرار گرفته است. به او کمک کنید که از دست او فرار کند. شما باید به شیوه های مختلف مسیر را طی کنید، از روی موانع بپرید، به صورت زیگزاگی و پراکنده بدوید تا دایناسور شما را گم کند. این بازی می تواند به نوعی برای پر کردن اوقات فراغت شما بسیار مناسب باشد. البته افرادی که بازی فرار از معبد را انجام داده اند شاید با این بازی اشنایی بیشتری داشته باشند.

برای دانلود این بازی اینجا را کلیک کنید.

بازی تست هوش

با بازی What’s My IQ? PRO هم سرگرم می شوید و هم تست IQ می دهید. این بازی بیش از 100 تست متفاوت دارد که باید یکی یکی آنها را طی کنید. همچنین در صورتی که نتوانید تستی را پاسخ دهید، برنامه به شما راهنمایی می کند. این بازی برای افرادی که دوست دارند تا مقداری به ذهنشان فشار آورند بسیار مناسب است.

برای دانلود این بازی اینجا را کلیک کنید.

بای نینجای نابینا

بازی زیبای Blind Ninja یکی از بازیهای زیبای اندروید در سبک رزمی است. در این بازی یک نینجای حرفه ای که جز خطرناک ترین قاتلین دنیاست بر علیه دشمنان خویش بلند میشود. شما باید او را راهنمایی و هدایت کنید تا بتواند در مقابل دشمنان دیرینه ی خود بایستد و مقاوت تا آنها را از پای در بیاورد.از ویژگی های این بازی میتوان به کنترل آسان و گرافیک و مبارزه های بسیار زیبا اشاره کرد.

برای دانلود بازی اینجا را کلیک کنید.

 

 

.