ناحیه اصلی منو
ناحیه منو

| سایت خبری نکته نیوز

امروز : سه شنبه, ۳ بهمن , ۱۳۹۶ ، ساعت : ۲۲:۰۷
مکان فعلی شما : صفحه اصلی / خواندنی > رونمایی از کتاب شینا همراه با تقریظ رهبر انقلاب

رونمایی از کتاب شینا همراه با تقریظ رهبر انقلاب

رونمایی از کتاب شینا همراه با تقریظ رهبر انقلاب ششمین پاسداشت ادبیات جهاد و مقاومت به همراه رونمایی از تقریظ‌ های رهبر انقلاب اسلامی بر چهار کتاب حوزه ادبیات دفاع مقدس، در حسینیه‌ی امام خمینی (رحمه‌الله) ...

رونمایی از کتاب شینا همراه با تقریظ رهبر انقلاب

رونمایی از کتاب شینا همراه با تقریظ رهبر انقلاب

ششمین پاسداشت ادبیات جهاد و مقاومت به همراه رونمایی از تقریظ‌ های رهبر انقلاب اسلامی بر چهار کتاب حوزه ادبیات دفاع مقدس، در حسینیه‌ی امام خمینی (رحمه‌الله) شهر همدان آغاز شد.

به گزارش نکته نیوز:

مراسم ششمین پاسداشت ادبیات جهاد و مقاومت به همراه رونمایی از تقریظ‌های رهبر انقلاب اسلامی بر چهار کتاب حوزه ادبیات دفاع مقدس، از دقایقی پیش در حسینیه‌ی امام خمینی (رحمه‌الله) شهر همدان آغاز شد.

این مراسم هم‌اکنون به صورت زنده از شبکه افق سیما و سایت KHAMENEI.IR در حال پخش است.

ساعت ۱۰:۱۵؛

در ابتدای این مراسم از تقریظ رهبر انقلاب اسلامی بر کتاب «دختر شینا» -که خاطرات خانم قدم‌خیر محمّدی‌کنعان از همسر شهیدش (سردار حاج ستار ابراهیمی هژیر) و به قلم خانم ضرابی‌زاده می‌باشد- رونمایی شد.

رونمایی از کتاب شینا همراه با تقریظ رهبر انقلاب

متن تقریظ رهبر انقلاب بدین شرح است:

بسمه‌تعالی
رحمت خدا بر این بانوی صبور و با‌ایمان؛ و بر آن جوان مجاهد و مخلص و فداکاری که این رنجهای توانفرسای همسر محبوبش نتوانست او را از ادامه‌ی جهاد دشوارش باز دارد.
جا دارد از فرزندان این دو انسان والا نیز قدردانی شود.
شهریور ۹۱

ساعت ۱۰:۳۰؛

سپس سردار محمدعلی جعفری، فرمانده کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در سخنانی به تجلیل از فرهنگ ایثار و شهادت و بزرگداشت آن پرداخت.

در ادامه‌ی این مراسم از تقریظ‌های حضرت آیت‌الله خامنه‌ای بر کتاب‌های «وقتی مهتاب گم شد»، «گلستان یازدهم» و «آب هرگز نمی‌میرد» رونمایی خواهد شد.