ناحیه اصلی منو
ناحیه منو

| سایت خبری نکته نیوز

امروز : چهارشنبه, ۲ اسفند , ۱۳۹۶ ، ساعت : ۰۳:۳۰
مکان فعلی شما : صفحه اصلی / خواندنی > عشق عجیب و هیجان انگیز این مرد با یک تمساح ترسناک!

عشق عجیب و هیجان انگیز این مرد با یک تمساح ترسناک!

عشق عجیب و هیجان انگیز این مرد با یک تمساح ترسناک! بعد از کلی دوستی های غیر عادی که در همین سایت به آن ها پرداخته ایم حالا نوبتی هم که باشد نوبت دوستی غیر عادی ...

عشق عجیب و هیجان انگیز این مرد با یک تمساح ترسناک!

۰٫۵۵۳۹۷۵۰۰۱۲۹۹۰۹۷۲۵۸_irannaz_com
بعد از کلی دوستی های غیر عادی که در همین سایت به آن ها پرداخته ایم حالا نوبتی هم که باشد نوبت دوستی غیر عادی انسان و تمساح غول پیکر است نه؟
 
۰٫۷۵۶۵۵۱۰۰۱۲۹۹۰۹۷۲۵۷_irannaz_com
Chito که اهل و بومی کاستاریکا محسوب می شود یک دوست وحشتناک را برای همنشینی برگزیده است (دوستی بس ناباب ). تمساح عزیز او Pocho نام دارد و یکی از بزرگترین های گونه ی خود هم محسوب می شود.
 
۰٫۵۵۳۹۷۵۰۰۱۲۹۹۰۹۷۲۵۸_irannaz_com
دوستی آن ها از ۲۰ سال پیش اغاز شد. Chito که مرد تمساحی هم نامیده می شود در نزدیکی رودخانه ی Parisima در حال گشت زنی بود که متوجه Pocho می شود تمساح که توسط یک گاو از ناحیه ی چشم اسیب دیده شدیدا ناراحت و بیمار است. چیتوی فداکار ما از تمساح می ترسد ولی دلش نمی اید به حیوان زبان بسته کمک نکند ( واقعا هم زبونش بستس ها!).
 
۰٫۶۹۶۶۰۴۰۰۱۲۹۹۰۹۷۲۵۸_irannaz_com
 
Pocho که بسیار ضعیف شده بود و در دو قدمی مرگ قرار داشت با کمک دارو و غذایی که چیتو برایش فراهم می کرده زنده می ماند. اما چیتو ی فداکار علت زنده ماندن را چیز دیگری می داند او می گوید: “” Pocho زنده ماند چون من به او با تمام وجود محبت کردم”” که به نظر من هم درست می گوید.
 
۰٫۸۶۸۹۵۴۰۰۱۲۹۹۰۹۷۲۵۸_irannaz_com
این دو دوست صمیمی حالا در خانه ای درست کنار همان دریاچه زندگی می کنند. بدنیست بدانید چیتو حتی موقع خواب کنار دوستش می خوابد تا او احساس تنهایی نکند. او می گوید:”” این تمساح بعد از دو سال خیلی اهلی شد و من تصمیم گرفتن اون رو به مردم نشون بودم و مردم زیادی برای دیدن ما به اینجا اومدن و باعث شدن من یکی از جاذبه های توریستی کشورم بشم””.
 
۰٫۹۶۹۴۴۵۰۰۱۲۹۹۰۹۷۲۵۸_irannaz_com
اگر شما هم به دشت های گرم سیری Sarapiqui سفر کردید حتما به دیدار این دو دوست بروید.