ناحیه اصلی منو
ناحیه منو

| سایت خبری نکته نیوز

امروز : پنجشنبه, ۲۳ آذر , ۱۳۹۶ ، ساعت : ۰۶:۲۷
مکان فعلی شما : صفحه اصلی / خواندنی > چگونه این دختر ایرانی ثروتمند شد؟

چگونه این دختر ایرانی ثروتمند شد؟

چگونه این دختر ایرانی ثروتمند شد؟ شرح حال دختر ایرانی پولدار و راه ثروتمند شدنش در مورد این دختر جوان ایرانی باید گفت ثریا دارابی ثروتمندترین دختر ایرانی متولد شهریور ۱۳۶۲ و یکی از ایرانی تبارهای موفق ...

چگونه این دختر ایرانی ثروتمند شد؟

biographies-rich-wealthy-iranian-girl

شرح حال دختر ایرانی پولدار و راه ثروتمند شدنش

در مورد این دختر جوان ایرانی باید گفت ثریا دارابی ثروتمندترین دختر ایرانی متولد شهریور ۱۳۶۲ و یکی از ایرانی تبارهای موفق ساکن امریکاست. او فارغ التحصیل رشته تاریخ هنر از دانشگاه جروج تاون و یکی از سه بینانگذار وب سایت موفق “فودسپاتینگ” می باشد.

به گزارش ایران ناز ثریا دارابی که اکنون دختری ۳۲ ساله است چهره ی سرشناس تبلیغات اینترنتی به شمار میرود . جالب است بدانید این دختر موفق ایرانی توانسته ثروت خود را تنها از راه اندازی سایت به دست آورد.

۱۰۰۰۵۰۲۰۵۷-irannaz-com

ثریا دارابی و ماکسین بدات موسسان “زدی”

وی در دنیای اینترنت چهره‌ای شناخته شده به حساب می‌آید.آخرین ابتکار او سایتی به نام Zady است که هنوز فعالیتش را شروع نکرده ولی درآمدی ۳/۱ میلیون دلاری از مرکز آموزش ملی آمریکا داشته است.ثریا دارابی پیش از این در سال ۲۰۱۰ با راه‌انداختن سایت Foodspotting مشهور شد و ثروت زیادی به دست آورد. او به همراه دوست صمیمی اش “ماکسین بدات” و همسرش در سانفرانسیسکو سایتی راه اندازی کرد که کاربران می‌توانند، عکس‌ها غذاهای جالب و خوشمره خود را در آن به اشتراک بگذارند.  

در این سایت کاربران می‌توانند، عکس‌ها غذاهای جالب و خوشمزه‌ای را که هر روز می‌خورند، به اشتراک بگذارند. این سایت شاید برای خیلی‌ها حکم وقت‌گذرانی را داشته باشد اما برای پایه‌گذار آن، سودی ۳ میلیون دلاری داشته است. حال حساب کنید در آمد ماهیانه این دختر به پول ایران چقدر می‌شود.

۵۵۶۲۳۱۲۵۷-irannaz-com

ثریا دارابی در دفتر کار “زدی” در “نیویورک”

۸۲۲۳۴۲۵۴۷-irannaz-com

ثریا دارابی در حال گفتگو با یکی از مراجعان “زدی”

۸۲۲۳۴۲۵۴۷-irannaz-com

دفتر کار “زدی” در نیویورک

۹۶۱۰۳۱۱۳۳-irannaz-com

فروشگاه ثریا دارابی و ماکسین بدات در “سوهو”