ناحیه اصلی منو
ناحیه منو

| سایت خبری نکته نیوز

امروز : یکشنبه, ۲۹ بهمن , ۱۳۹۶ ، ساعت : ۰۹:۰۵
مکان فعلی شما : صفحه اصلی / خواندنی > بازیگر خوشتیپ نقش بائو در سریال زنجیره ای پایتخت!

بازیگر خوشتیپ نقش بائو در سریال زنجیره ای پایتخت!

بازیگر خوشتیپ نقش بائو در سریال زنجیره ای پایتخت!   محمدرضا علیمردانی بازیگر و خواننده ایرانی   محمدرضا علیمردانی را خیلی ها نمی شناختند و خیلی ها به جا نیاوردند ...   محمدرضا علیمردانی بازیگر و خواننده و صداپیشه ...

  fun1712

محمدرضا علیمردانی بازیگر و خواننده ایرانی

 

محمدرضا علیمردانی را خیلی ها نمی شناختند و خیلی ها به جا نیاوردند …
 
محمدرضا علیمردانی بازیگر و خواننده و صداپیشه ایرانی است . او متولد خرداد ۵۵ است و دارای مدرک کارشناسی تئاتر است و تا بحال دوبلر بسیاری از انیمیشن‌هایی که دیده اید را بر عهده داشته است .

  fun1712-1

تصاویر بایگر نقش بائو در پایتخت

 محمدرضا علیمردانی را خیلی ها نمی شناختند و خیلی ها به جا نیاوردند . آقای بائو در سریال پایتخت همان دوبلور معروف صداهای ماندگار کارتون های دوست داشتنی است . راوی انیمیشن دیرین دیرین تابحال صداپیشه ی شخصیت های عزیز کارتونی زیادی بوده است . 

  fun1712-2

محمدرضا علیمردانی بازیگر نقش بائو در سریال پایتخت

 
او در انیمیشن های کارکاگاه گجت , بتمن , کارخانه هیولا , پلنگ صورتی , دیو و دلبر , عصر یخبندان , شرک , با اسفنجی و بسیاری دیگر از کارتون های خاطره ساز حضور داشته است .صداپردازِ شِرِک، سالیوان(کارخانه هیولاها)، دیگو(عصر یخبندان ۱و۳)،  

  fun1712-3

تصاویر محمدرضا علیمردانی

او به یک بیماری وراثتی بنام لارنژیت دچار بوده است و تا سن ۱۴ سالگی نمی توانسته حرف بزند و در آخر با مطالعه سرگذشت مشابه یک قاری مصری با یک درمان سنتی مصری آشنا می‌شود و بعد از یک ماه سکوت مطلق، درمان می‌شود.    

  fun1712-4

 محمدرضا علیمردانی دوبلور شرک

    fun1712-5

منبع:yakhdarbehesht.com