ناحیه اصلی منو
ناحیه منو

| سایت خبری نکته نیوز

امروز : جمعه, ۲۹ دی , ۱۳۹۶ ، ساعت : ۰۳:۳۳
مکان فعلی شما : صفحه اصلی / خواندنی > مدارک کابینه دولت باعث تعجب کاربر آمریکایی شد+تصاویر

مدارک کابینه دولت باعث تعجب کاربر آمریکایی شد+تصاویر

طی روزهای اخیر تصویری از کابینه حسن روحانی، رئیس جمهوری ایران در توئیتر بازنشر می شود که بیانگر تعداد بالای وزرای فارغ التحصیل از دانشگاه های آمریکا است. به گزارش خبرداغ ، طی روزهای اخیر تصویری ...

طی روزهای اخیر تصویری از کابینه حسن روحانی، رئیس جمهوری ایران در توئیتر بازنشر می شود که بیانگر تعداد بالای وزرای فارغ التحصیل از دانشگاه های آمریکا است.
به گزارش خبرداغ ، طی روزهای اخیر تصویری از کابینه حسن روحانی، رئیس جمهوری ایران در توئیتر بازنشر می شود که بیانگر تعداد بالای وزرای فارغ التحصیل از دانشگاه های آمریکا است. 

در این تصویر ضمن اشاره به نام دانشگاه های محل تحصیل وزرای کابینه روحانی در آمریکا ادعا شده که «ایران دارای کابینه ای است که بالاترین تعداد فارغ التحصیلان از دانشگاه های آمریکایی در سراسر جهان را دارد.»

164222_393


در این تصویر دانشگاه های محل تحصیل وزرای کابینه روحانی به ترتیب زیر معرفی شده است:


محمدعلی نجفی، سرپرست وزارت علوم، تحقیقات و فناوری در دانشگاه M.I.T آمریکا

محمد نهاوندیان، رئیس دفتر رئیس جمهور در دانشگاه جورج واشنگتن

علی اکبر صالحی، رئیس سازمان انرژی اتمی در دانشگاه M.I.T آمریکا

محمد جواد ظریف، وزیر خارجه در دانشگاه ایالتی سان فرانسیسکو و دانشگاه دنور

محمدرضا نعمت زاده، وزیر صنعت، معدن و تجارت، مقطع کارشناسی در دانشگاه ایالتی کالیفرنیا در سن لوئی ابیسپو گذرانده و سپس تحصیل مدیریت در دانشگاه کالیفرنیا، برکلی را نیمه کاره رها کرد و به ایران برگشت.

محمود واعظی، وزیر ارتباط و فناوری اطلاعات در دانشگاه ایالتی کالیفرنیا در سکرمنتو، دانشگاه ایالتی سن خوزه و دانشگاه ایالتی لویزیانا.

یکی از کاربران آمریکایی شبکه اجتماعی توئیتر با بازنشر این تصویر نوشت: «بین دولت ما و دولت آنها اشتراکات زیادی وجود دارد.»