ناحیه اصلی منو
ناحیه منو

| سایت خبری نکته نیوز

امروز : دوشنبه, ۳۰ بهمن , ۱۳۹۶ ، ساعت : ۰۲:۲۵
مکان فعلی شما : صفحه اصلی / خواندنی > این خروس5سال است بدون سر زندگی می‌کند+تصاویر

این خروس5سال است بدون سر زندگی می‌کند+تصاویر

زمانی که سر این جوجه خروس چاق و چله در سال 1945 بریده شد و به عنوان معجزه خروس بی سر لقب گرفت، 5 سال سن داشت. کشاورزی در شهر فرویت وقتی که، به صورت ...

زمانی که سر این جوجه خروس چاق و چله در سال 1945 بریده شد و به عنوان معجزه خروس بی سر لقب گرفت، 5 سال سن داشت. کشاورزی در شهر فرویت وقتی که، به صورت تصادفی سر این جوجه خروس را طوری برید که از انتهای بینی به پایین به اضافه یکی از گوشها و قسمتی از مغز سر این خروس بریده شد بطور معجزه آسایی این خروس زنده ماند.

خروس

بنابر این گزارش این خروس بی به مدت 18 ماه زنده ماند. مانند همه خروسهای زنده دنبال غذا می‌گشت و با منقار جدیدش سعی می‌کرد که غذا بخورد. حتی زمانی که سعی می‌کرد صدایی از خود تولید کند صدا به صورت غرغر از گلویش بیرون می‌آمد و مانند بقیه خروس های سالم سعی می‌کرد که زیر بال های خود را بخاراند. کشاورز با یک لوله سرنگ این هیولای جدید را غذا می‌داد. یکی از زیست شناسان و عصب شناسان دانشگاه آرکانزاس علت آن را این طور عنوان کرد که مغز این حیوان شامل دو قسمت در بالای چشمان او است و کار بینایی و موقعیت یابی این خروس را همان قسمت باقی مانده مغز صورت می‌دهد.

خروس 1