ناحیه اصلی منو
ناحیه منو

| سایت خبری نکته نیوز

امروز : سه شنبه, ۱ اسفند , ۱۳۹۶ ، ساعت : ۲۲:۵۴
مکان فعلی شما : صفحه اصلی / خواندنی > تیپ جدید و خفن ترلان پروانه در روسیه + عکس

تیپ جدید و خفن ترلان پروانه در روسیه + عکس

تیپ جدید و خفن ترلان پروانه در روسیه + عکس ترلان پروانه بازیگز زن ایرانی می باشد او از دوران کودکی بازیگر میباشد در ادامه تصاویر و جزئیات بیشتر عکس خصوصی ترلان پروانه با تیپ خفن را ...

تیپ جدید و خفن ترلان پروانه در روسیه + عکس

ترلان پروانه بازیگز زن ایرانی می باشد او از دوران کودکی بازیگر میباشد در ادامه تصاویر و جزئیات بیشتر عکس خصوصی ترلان پروانه با تیپ خفن را خواهید دید با ما همراه باشید.

با انتشار این عکس ، صفحه اینستاگرام خود را به روز رسانی کرد و در این باره نوشت :

تیپ جدید و خفن ترلان پروانه در روسیه + عکس

تیپ جدید و خفن ترلان پروانه در روسیه + عکس

ترلان پروانه در روسیه ترلان پروانه در روسیه , ترلان پروانه با انتشار عکس زیر نوشت : iran russia

ترلان پروانه بازیگر زیبای زن در عرصه سینما و تئاتر می باشد در فیلم های بسیاری نقش آفرینی نموده است سریال جایزه بزرگ با کارگردانی مهران مدیری ترلان پروانه بسیار کوچک بود او از دوران کودکی در بسیاری از فیلم های سینمای و سریال ها به نقش آفرینی پرداخت.

 

بیوگرافی ترلان پروانه

ترلان پروانه بازیگر و هنرمند خردسال که در تیر ماه ۱۳۷۸ در خانواده فرهنگی و هنرمند در شهر شیراز به دنیا آمد،او در سه سالگی از سوی چند شرکت تبلیغاتی برای ساخت تیزر دعوت بهه کار شدو همزمان در برنامه های آموزشی شبکه جام جم و شبکه یک سیما بهه ایفای نقش پرداخت.

 

به گزارش سماتک در فیلم سینمایی رویای آخر به کارگردانی آقای مهرداد خوشبختو سریال بچه های خیابان به کارگردانی آقـای همایون اسعدیانو تئاتر آفتاب و درخت نقشی کوتاه اجرا نمود.بعد از نشان دادن استعداد خود کارش را به طور جدی در سینما، تلوزیون و تئاتر ادامه داد.