ناحیه اصلی منو
ناحیه منو

| سایت خبری نکته نیوز

امروز : سه شنبه, ۳ بهمن , ۱۳۹۶ ، ساعت : ۰۰:۱۶
مکان فعلی شما : صفحه اصلی / خواندنی > روش های ساده برای تمیز کردن لیوان هایی که رنگ برداشته اند

روش های ساده برای تمیز کردن لیوان هایی که رنگ برداشته اند

بهترین راه شستن لیوان های رنگ گرفته نحوه از بین بردن زردی لیوان بدون مواد شیمیای این است که بلافاصله پس از خالی شدن نوشیدنی لیوانتان را سریع بشویید.با ما در این مطلب از نکته نیوز ...

بهترین راه شستن لیوان های رنگ گرفته

بهترین راه شستن لیوان های رنگ گرفته

نحوه از بین بردن زردی لیوان بدون مواد شیمیای این است که بلافاصله پس از خالی شدن نوشیدنی لیوانتان را سریع بشویید.با ما در این مطلب از نکته نیوز همراه باشید.

چگونه لیـوان زرد را جرم گیری کنیم

مواد اسیـدی و قوی می توانـنـــد یک لایــه از سطــح داخـلی و بیـرونی لـیوان ها را به مرور زمــان از بین ببرنـد و باعـــث شوند که در فواصــل کوتاه تری رنـگ بگـــیـــرد.
بهـــتـــر است لیوان ها را برای پیـشگــیری از رنـــگ گرفــتن آنــهـا، بلـــافـــاصلـــه پس از خالی شدن نوشیـــدنـی بشوییــد. اگـــرلـیوان رنگ گرفـته اســـت، به هیـچ وجه از مواد سفیـــدکنــنده یا جرم گیــر برای تمـــیــز کردن آن اســتفاده نکــنــید .

بهترین راه شستن لیوان های رنگ گرفته

شستن لـیوان های رنگ گرفته

ایـــن مواد اسـیــدی و قوی می توانــند یک لایـه از سطح داخلــی و بیـرونی لیوان ها را به مرور زمان از بین ببرنـــد و باعث شوند که در فواصـل کوتاه تری رنـــگ بگـیرد.
بهـتریـن راه شســـتن لیوان های رنگ گرفتـــه با هر جنـس و رنـگــی، ایـن اسـت که یک ظرف پر از آب ولرم و پودر ماشـیـــن لباسـشویی تهـــیـــه کنــیـــد و آنـهــا را 12 ساعــت داخــل این محلول بگذارید سپس با مایــع ظرفـــشویی و آب گرم آنها را بشوییـد و آبکشــی کنـیـــد.

روش های ساده برای تمیز کردن لـیوان هایی که رنگ برداشته اند