ناحیه اصلی منو
ناحیه منو

| سایت خبری نکته نیوز

امروز : سه شنبه, ۳ بهمن , ۱۳۹۶ ، ساعت : ۱۰:۰۳
مکان فعلی شما : صفحه اصلی / خواندنی > خانم های چاق چه لباسی بپوشند بهتر است؟ / مدل لباس

خانم های چاق چه لباسی بپوشند بهتر است؟ / مدل لباس

خانم های چاق چه لباسی بپوشند بهتر است؟ / مدل لباس چه لباسی برای خانم های چاق مناسب است؟ شاید نیمی از افرادی را که در جامعه میبینیم جز دسته ی چاق ها قرار میگیرند. اگر ...

خانم های چاق چه لباسی بپوشند بهتر است؟ / مدل لباس

خانم های چاق چه لباسی بپوشند بهتر است؟ / مدل لباس

چه لباسی برای خانم های چاق مناسب است؟ شاید نیمی از افرادی را که در جامعه میبینیم جز دسته ی چاق ها قرار میگیرند. اگر شما به عنوان یک خانم در این دسته قرار دارید، باید سعی کنید در مورد لباس پوشیدن خود دقت زیادی به عمل بیاورید. چرا که لباسی که شما میپوشید دقیقا نمایانگر عیب های هیکل شما است و شما باید با لباس مناسب این عیب ها را بپوشانید.

به گزارش نکته نیوز:

اگر ریخت شناسی اندام شما به گونه‌ای است که جز خانم‌های چاق دسته بندی می‌شوید بهترین انتخاب برای شما پیراهن است.

اگر قدبلند و چاق هستید، بهترین انتخاب پیراهن کوتاه و کمردار است اما هرگز دامن مینی انتخاب نکنید. قد شما هم با کفش نباید بیش از ۱۷۰ شود. باور اشتباهی که بین خانم‌های تپل رایج ست اینکه باید لباس گشاد بپوشند تا پستی بلندی‌های اندامشان پوشیده شود. مدل لباس انتخابی باید با بدن تناسب داشته باشد. نه تنگ نه گشاد! البته برای خانم‌هایی که باسن بزرگی دارند پوشیدن دامن تنگ مناسب نیست و بهتر است دامن گشاد انتخاب کنند.

خانم های چاق چه لباسی بپوشند بهتر است؟ / مدل لباس

خانم‌هایی با اندام ۸ و A چه بپوشند؟

خانم‌هایی با ریخت شناسی اندام ۸ که شانه‌های گردی دارند و باسنشان بزرگ است بهتر است تونیک یا پیراهن بلند به تن کنند. در این شرایط حتما توصیه می‌شود از کمر استفاده کنند تا لباس شبیه کیسه نشود.

برای زنانی که ریخت شناسی اندام‌شان شبیه A است یعنی سینه‌ها و باسن و ران‌های بزرگی دارند لباس آزاد که به سایز بدن دوخته شده باشد مناسب است. استفاده از آستین پروانه‌ای برای لباس خانم‌های چاق مناسب است و هماهنگی خاصی بین اندام‌ها ایجاد می‌کند. انتخاب لباس دکلته نیز به شرطی که خانمی دکلته زیبایی داشته باشد و دکلته بیش از حد پایین نیاید هم می‌تواند زیبا باشد.

چه رنگی بپوشید؟

رنگ سیاه به اینکه شما را لاغرتر نشان می‌دهد مشهور است اما اگر می‌خواهید کمی شاد به نظر برسید یک کیف قرمز یا کفش پاشنه‌دار با کف رنگی انتخاب کنید. استفاده از زیور آلات بزرگ زرق و برق دار هم جلب توجه می‌کند. اگر لباس مشکی نمی‌خواهید میتوانید از ترکیب سفید و سیاه هم به شکل مناسب استفاده کنید. اگر لباس با پارچه طرح‌دار دوست دارید توجه کنید که طرح‌ها ریز باشند!