ناحیه اصلی منو
ناحیه منو

| سایت خبری نکته نیوز

امروز : چهارشنبه, ۲ اسفند , ۱۳۹۶ ، ساعت : ۰۹:۲۵
مکان فعلی شما : صفحه اصلی / خبری > شعارهای جنجالی دختران بر ضد حسن روحانی + تصاویر

شعارهای جنجالی دختران بر ضد حسن روحانی + تصاویر

  شعارهای جنجالی دختران بر ضد حسن روحانی دخنران بسیجی در دانشگاه تهران بر ضد حسن روحانی شعارهای را آماده نمودند و در دست خود نگه داشته تا خبرنگاران و رسانه ها عکس ها و فیلم هایی ...

 

شعارهای جنجالی دختران بر ضد حسن روحانی

دخنران بسیجی در دانشگاه تهران بر ضد حسن روحانی شعارهای را آماده نمودند و در دست خود نگه داشته تا خبرنگاران و رسانه ها عکس ها و فیلم هایی را از این صحنه ثبت و فیلم برداری نمایند انتقاد شدید دختران دانشجو از دولت روحانی از سیاست های دولت خاتمی و احمدی نژاد بود که سوژه همه خبرگزاریها در ایران شد در ادامه تصاویر و جزئیات بیشتر شعارهای جنجالی دختران بر ضد حسن روحانی را در نکته نیوز خواهید دید با ما همراه باشید.

 

 

شعار های دختران بسیجی علیه حسن روحانی

سخنرانی حسن روحانی در دانشگاه تهران حواشی جنجالی را در پی داشت.

برخی از دانشجویان دختر با در دست داشتن شعارهایی علیه حسن روحانی و برجام از وی انتقاد کردند.

در پی کارشکنی آمریکایی ها و سخنان دونالد ترامپ درباره برجام و سپاه پاسداران انتقادات زیادی از او شد.

ترامپ، اوباما را مسئول امضا برجام میداند و به هیچ قراردادی که در دولت اوباما بسته شده است اعتقادی ندارد نمونه های بارز آن قرارداد پاریس و برجام است.

ترامپ چند ماه پیش توافق پاریس که اوباما پای آن را امضا کرده بود را لغو کرد و حالا به سراغ برجام آمده و پیکان حمله خود را به سوی ایران برده است.

هرچند حسن روحانی رئیس جمهور کشورمان پاسخ بسیار تندی به او داد.

پاسخ حسن روحانی به گستاخی های ترامپ

حسن روحانی در سخنرانی چند روز پیش که در مجلس شورای اسلامی انجام داد گفت: آمریکا با این بد عهدی به دنیا نشان میدهد که هیچ قراردادی را نمیشود با آنها بست.
حسن روحانی کنایه ای هم به کره شمالی زد و گفت: آمریکا به کشورهای شرق آسیا میگوید که بیایید مذاکره کنیم! مگر دیوانه هستند که با شما مذاکره کنند! شما قراردادی که با ایران بسته اید را زیرش میزنید و خود را در دنیا بی اعتماد کرده اید.

اما دانشجویان تهران روز گذشته با نوشته های خود به مذاکره حسن روحانی با آمریکا انتقاد کردند که تصاویری از آن را در ادامه میبینید.

 

شعارهای جنجالی دختران بر ضد حسن روحانی

شعارهای جنجالی دختران بر ضد حسن روحانی + تصاویر