ناحیه اصلی منو
ناحیه منو

| سایت خبری نکته نیوز

امروز : چهارشنبه, ۲۲ آذر , ۱۳۹۶ ، ساعت : ۲۰:۳۹
مکان فعلی شما : صفحه اصلی / خانواده > عجیب و غریب ترین اسم های نوزادان را بخوانید

عجیب و غریب ترین اسم های نوزادان را بخوانید

عجیب و غریب ترین اسم های نوزادان را بخوانید به گزارش نکته نیوز، روزنامه ی میرو در گزارش اخیر خود لیستی از اسم های عجیب و غریبی به انتشار رسانده که والدین گوناگون کشورهای مختف جهان ...

عجیب و غریب ترین اسم های نوزادان را بخوانید

عجیب و غریب ترین اسم های نوزادان را بخوانید

به گزارش نکته نیوز، روزنامه ی میرو در گزارش اخیر خود لیستی از اسم های عجیب و غریبی به انتشار رسانده که والدین گوناگون کشورهای مختف جهان آن هارا به اسم های نوزادان خود ربط داده اند.

 روزنامه میرور چاپ انگلستان لیستی از اسامی نوزادان را منتشر کرده است که بسیار عجیب به نظر می‌رسد و به گفته کارشناسان، اگر فرآیند نامگذاری کودکان به همین صورت پیش برود می‌بایست نگران بود.

در حالی که ماه گذشته لیست محبوب‌ترین نام‌های انگلیسی برای دختران و پسران منتشر شده بود، در لیست جدید کلماتی را مشاهده می‌کنید که هرگز تصور نمی‌کردید می‌توانند به عنوان نام برای افراد مورد استفاده قرار بگیرند.

اوایل امسال دادگاه ولز اعلام کرد جلوی مادری که قصد داشت نام فرزند خود را «سیانید» بذارد، گرفته است.

اسید سیانید در اصل همان سیانور است که دسته‌ای از نیتریل‌ها محسوب می‌شود و از نظر شیمایی، جزء هیدروکربن‌های ازت‌دار است که می‌تواند برای بدن انسان بسیار مضر باشد.

در لیست جدید به نام‌های مجنون، گوژپشت و مار اشاره شد که مردم مالزی علاقه زیادی داشتند آنها را برای فرزند خود انتخاب کنند و البته دولت این کشور با ثبت نام‌های مذکور مخالفت کرد.

بر اساس قوانین موجود همچنین گفته شد که والدین اجازه ندارند نام میوه‌ها، سبزیجات، حیوانات و رنگ‌ها را روی فرزندان خود بگذارند.

.

نوزادانی با اسم های عجیب و غریب + عکس

.

مردم کشور چین علاقه زیادی دارند @ را به عنوان نام برای فرزند خود برگزینند. تاکنون چندین گزارش در مورد تلاش والدین چینی برای ثبت این نام منتشر شده است که البته دولت چین اجازه نداده است شناسنامه با این نام ثبت شود.

چندی پیش در کشور مکزیک اعلام شد که والدین اجازه ندارند نام فرزندان خود را «فیسبوک» بگذارند. (عجیب و غریب ترین اسم های نوزادان را بخوانید) این خبر پس از آن اعلام شد که والدین مکزیکی علاقه زیادی به انتخاب نام مذکور داشتند.

از دیگر نام‌های عجیبی که والدین تمایل به ثبت آنها داشتند

البته دولت‌ها اجازه ثبت آنها را ندادند می‌توان به لوسیفِر، مافیای نترس، ملکه ویکتوریا، III، وِنِردی (در زبان ایتالیایی به معنی روز جمعه)، Brfxx، IKEA، مِتالیکا و … اشاره کرد.