ناحیه اصلی منو
ناحیه منو

| سایت خبری نکته نیوز

امروز : پنجشنبه, ۲۸ دی , ۱۳۹۶ ، ساعت : ۱۵:۵۷
مکان فعلی شما : صفحه اصلی / خانواده, فرهنگ, مذهبي > ۶۰ داعشی به درک واصل شدند

۶۰ داعشی به درک واصل شدند

به نقل از السومریه نیوز، فرماندهی عملیات بغداد اعلام کرد که در عملیات فجر الکرمه که با همکاری پلیس فدرال، بسیج مردمی، عشایر، نیروی هوایی عراق و ائتلاف و فرماندهی عملیات الانبار انجام شد، ۶۱ ...

13940416000520_PhotoA

به نقل از السومریه نیوز، فرماندهی عملیات بغداد اعلام کرد که در عملیات فجر الکرمه که با همکاری پلیس فدرال، بسیج مردمی، عشایر، نیروی هوایی عراق و ائتلاف و فرماندهی عملیات الانبار انجام شد، ۶۱ تروریست کشته شدند.

به گزارش العالم، در این عملیات سه تروریست کشته و سه خودروی حامل تیربار و یک خودروی جنگی منهدم و سرنشینان آن نیز کشته شدند.  

پلیس فدرال عراق هم در «بیجی» واقع در 40 کیلومتری شمال تکریت با تروریست ها درگیر شد و سه تروریست دارای کمربند انفجاری را از پا در آورد.  

نیروهای ارتش عراق نیز در «السمیلات» واقع در جنوب شهر تکریت 18 بمب و مکان بمب گذاری شده و در «المثنی» واقع در 40 کیلومتری غرب «سامرا» 5 بمب را کشف و یک فرد مظنون را بازداشت کردند.

همچنین نیروی هوایی عراق با انجام 23 و 75 سورت پرواز در دو مرحله، شماری تروریست را کشته و خودروهایشان را منهدم کرد. 30 تروریست داعشی نیز در حمله هوایی ارتش به منطقه «هیت» در غرب شهر «الرمادی» به هلاکت رسیدند.

سرلشگر «علی ابراهیم» فرمانده «عملیات الجزیره و البادیه» نیز گفت: 25 داعشی در حمله نیروی هوایی ائتلاف به منطقه «حدیثه» استان الانبار کشته شدند.