ناحیه اصلی منو
ناحیه منو

| سایت خبری نکته نیوز

امروز : دوشنبه, ۲ بهمن , ۱۳۹۶ ، ساعت : ۰۴:۰۸
مکان فعلی شما : صفحه اصلی / امنیت ملی, خواندنی > نقش تاکسیران‌ها در دستگیری منافقین / تاکسی پلیس واقعی

نقش تاکسیران‌ها در دستگیری منافقین / تاکسی پلیس واقعی

  نقش تاکسیران‌ها در دستگیری منافقین / تاکسی پلیس واقعی محسن رضایی در اولین یادواره شهدای تاکسیرانی شهر تهران ناگفته‌هایی از نقش تاکسیرانان شهر تهران در دستگیری منافقین در دوران پیروزی انقلاب را مطرح کرد. به گزارش نکته نیوز: محسن ...

 نقش تاکسیران‌ها در دستگیری منافقین / تاکسی پلیس واقعی

نقش تاکسیران‌ها در دستگیری منافقین / تاکسی پلیس واقعی

محسن رضایی در اولین یادواره شهدای تاکسیرانی شهر تهران ناگفته‌هایی از نقش تاکسیرانان شهر تهران در دستگیری منافقین در دوران پیروزی انقلاب را مطرح کرد.

به گزارش نکته نیوز:

محسن رضایی دبیر مجمع تشخیص مصلحت نظام پنجشنبه شب در اولین یادواره شهدای تاکسیرانی شهر تهران که در مجموعه ۵ آذر سازمان بسیج برگزار شد در سخنانی با بیان اینکه پیروزی انقلاب یک رویداد و حادثه بزرگی بود و رهبران کشورهای مختلف به عظمت انقلاب اعتراف کردند، گفت:  امام خمینی(ره) با فداکاری، صداقت و هدایت‌هایش فطرت مردم را بیدار کرد و موجب شد ملت ایران در مقابل یک رژیم مقتدر و تا دندان مسلح شاهنشاهی ایستادگی کند و به پیروزی برسد.

وی با اشاره به این موضوع که  هرگاه فطرت مردم بیدار شده یک معجزه اتفاق افتاده است، اظهار کرد: آن زمانی که بین مردم و اسلام پیوند ایجاد شود و اسلام  در دل مردم وارد  شود حوادثی مانند پیروزی انقلاب، دفاع مقدس ،دفاع از سوریه و فداکاری آتش نشانان بوجود خواهد آمد.

نقش تاکسیران‌ها در دستگیری منافقین / تاکسی پلیس واقعی

دبیر مجمع تشخیص مصلحت نظام گفت:

هر جا این رمز و راز بکار گرفته شد، ما  پیروز شدیم همچنان که در امنیت این راز را دنبال کردیم و پیروز شدیم.

رضایی استفاده نکردن از این فرمول در اقتصاد و معیشت را از جمله عامل های وجود بیکاری و تورم برشمرد و بیان کرد: اگر همان احساس مسئولیت و فداکاری فرزندان ملت در عرصه های دفاعی و فداکاری آتش نشان‌ها در سازمان‌ها بوجود بیاید مشکلات حل خواهد شد و اگر این رمز و راز را در زندگی پیش ببریم پیروز می شویم.

این فرمانده سالهای دفاع مقدس با بیان اینکه از زمان پیروزی انقلاب و دوران دفاع مقدس قشر تاکسیران همراه انقلاب بودند، گفت: در آن زمان که من مسئول اطلاعات سپاه بودم درگیری هایی در تهران، تبریز و مشهد صورت گرفت که منافقین دست به اسلحه می بردند و اقدام به ترور هم وطنان می‌کردند.

نقش تاکسیران‌ها در دستگیری منافقین / تاکسی پلیس واقعی

وی افزود:

آن موقع به دلیل اینکه اطلاعات به طور کامل شکل نگرفته بود ما متوجه قشر تاکسیران شدیم و برای حفظ انقلاب با کمک تاکسیران های تهران در آن گیر و دارها و بحبوحه توانستیم ضمن ایجاد یک شبکه اطلاعاتی تعداد زیادی از منافقین  را دستگیر کنیم.