ناحیه اصلی منو
ناحیه منو

| سایت خبری نکته نیوز

امروز : جمعه, ۲۹ دی , ۱۳۹۶ ، ساعت : ۲۱:۱۷
مکان فعلی شما : صفحه اصلی / اخبار خارجي > دیوید بکهام فوتبالیست مشهور آلمانی در حال اسکی با فرزندانش

دیوید بکهام فوتبالیست مشهور آلمانی در حال اسکی با فرزندانش

دیوید بکهام فوتبالیست مشهور آلمانی در حال اسکی با فرزندانش دیوید بکهام یکی ازفوتبالیست های آلمانی می باشد او یکی از پولدارترین ورزشکاران در عرصه فوتبال دنیا می باشد همسر دیدید بکهام یکی از خواننده های ...

دیوید بکهام فوتبالیست مشهور آلمانی در حال اسکی با فرزندانش

دیوید بکهام فوتبالیست مشهور آلمانی در حال اسکی با فرزندانش

دیوید بکهام یکی ازفوتبالیست های آلمانی می باشد او یکی از پولدارترین ورزشکاران در عرصه فوتبال دنیا می باشد همسر دیدید بکهام یکی از خواننده های مشهور دنیا می باشد دیوید بکهام فوتبال را از تیم جوانان منچستر یونایتد شروع کرد و خیلی زود یکی از ستاره های پرطرفدار در کشور آلمان شد او به کار مدلینگی هم آلمان مشغول می باشد بکهام چهار فرزند دارد که با آنها به تفریح و برف بازی رفته است در ادامه تصاویر و جزئیات بیشتر ورزش اسکی بکهام با بچه هایش را در سایت نکته نیوز خواهید دید با ما همراه باشید.

به گزارش نکته نیوز:

بکهام، فوتبالیست مشهور سابق در اینستاگرامش تصاویری از خود به همراه خانواده‌اش منتشر کرده که آنها را در حال بازی اسکی نشان می‌دهد. در این تصاویر وی به همراه همسر و چهار فرزندش مشغول اسکی در کوه‌های کانادا هستند.

بکهام این تصاویر را در حالی به اشتراک می‌گذارد که اخیراً افشای یک ایمیل، رسوایی اخلاقی او را به دنبال داشت. این فوتبالیست سابق ۴۱ ساله چهار فرزند به نام‌های بروکلین، رومیو، کروز و هارپر دارد.

 

اسکی بازی زمستانی دیوید بکهام با فرزندانش

دیوید بکهام فوتبالیست مشهور آلمانی در حال اسکی با فرزندانش دیوید بکهام فوتبالیست مشهور آلمانی در حال اسکی با فرزندانش دیوید بکهام فوتبالیست مشهور آلمانی در حال اسکی با فرزندانش دیوید بکهام فوتبالیست مشهور آلمانی در حال اسکی با فرزندانش دیوید بکهام فوتبالیست مشهور آلمانی در حال اسکی با فرزندانش دیوید بکهام فوتبالیست مشهور آلمانی در حال اسکی با فرزندانش دیوید بکهام فوتبالیست مشهور آلمانی در حال اسکی با فرزندانش دیوید بکهام فوتبالیست مشهور آلمانی در حال اسکی با فرزندانش